Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
„Доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с марка HP (Ейч Пи) и бивши Самсунг за нуждите на Министерството на финансите“
II.1.2)CPV-Code Hauptteil30125100 Tonerpatronen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Обществената поръчка има за цел да обезпечи нуждите на Министерството на финансите от оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с марка HP (Ейч Пи) и бивши Самсунг. Съгласно правилата на сключеното Рамково споразумение № СПОР-8/09.05.2022 г, покана е отправена до КООПЕРАЦИЯ „ПАНДА“ , тъй като изпълнителят е предложил най-ниска цена за посочените в Приложение № 3 от поканата № 26-00-567 от 22.07.2022 г. артикули/консумативи.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Доставка на артикули, описани като прогнозен брой и вид в приложение към изпратената до изпълнителя покана.