Kennisgeving van veranderingen of aanvullende informatie
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Aankoop en levering van polytethyleenglycol 2000 (PEG 2000) op afroep in de periode 2023-2025 in functie van de conservatiebehandeling van de Doelse Koggen
Referentienummer: VIOE-2022-IA-0404-F02_0
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie09221400 Petroleumresiduen
II.1.4)Korte beschrijving: