Supplies - 58791-2019
Poland-Katowice: Parts of conveyors
2019/S 026-058791
Contract award notice – utilities
Results of the procurement procedure
Supplies
Legal Basis:
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Dostawa krążników do przenośników taśmowych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w latach 2018-2019 w ramach składów konsygnacyjnych
Reference number: 701801968
II.1.2)Main CPV code
42419800 Parts of conveyors
II.1.4)Short description:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 29.1.2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2017 r. poz. 1579 ze zm.) oraz w oparciu o właściwe przepisy wykonawcze. Przedmiotem zamówienia jest dostawa krążników do przenośników taśmowych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w latach 2018-2019 w ramach składów konsygnacyjnych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania prawne i parametry techniczno-użytkowe określono w SIWZ. W niniejszym postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między zamawiającym a wykonawcami, w szczególności składanie ofert, JEDZ oraz dokumentów i oświadczeń, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Oferty wraz z załącznikami oraz JEDZ, pod rygorem nieważności, sporządza się w postaci elektronicznej i opatruje się kwalifikowanym podpisem elektronicznym.
II.1.6)Information about lots
This contract is divided into lots: yes
II.2)Description
II.2.1)Title:
Zadania nr od 1 do 31
Lot No: 1-31
II.2.2)Additional CPV code(s)
II.2.4)Description of the procurement:
Zadanie nr 1. Krążnik gładki 133x750-1-20x9x14 6204 2Z C3:
Szacunkowa wielkość dostaw: 1 577 szt.
Zadanie nr 2.Krążnik gładki 133x950-1-20x9x14 6204 2Z C3:
Szacunkowa wielkość dostaw: 515 szt.
Zadanie nr 3.Krążnik gładki 133x1150-1-20x9x14 6204 2Z C3:
Szacunkowa wielkość dostaw: 1 184 szt.
Zadanie nr 4.Krążnik gładki 133x1600-1-20x9x14 6204 2Z C3:
Szacunkowa wielkość dostaw: 747 szt.
Zadanie nr 5.Krążnik gładki 159x465-1-30x12x497 6206 2Z C3:
Szacunkowa wielkość dostaw: 490 szt.
Zadanie nr 6.Krążnik gładki 159x600-1-30x12x632 6206 2Z C3:
Szacunkowa wielkość dostaw: 1 310 szt.
Zadanie nr 7.Krążnik gładki 159x750-1-30x20x798 6206 2Z C3:
Szacunkowa wielkość dostaw: 875 szt.
Zadanie nr 8. Krążnik gładki 159x1400-1-30x70x22x1548 6206 2Z C3:
Szacunkowa wielkość dostaw: 260 szt.
Zadanie nr 9. Krążnik gładki 159x1600-1-30x20x1648 6206 2Z C3:
Szacunkowa wielkość dostaw: 270 szt.
Zadanie nr 10. Krążnik gładki 159x1600-1-30x70x22x1748 6206 2Z C3:
Zadanie nr 11. Krążnik gładki 159x1800-1-30x70x22x1948 6206 2Z C3:
Szacunkowa wielkość dostaw: 300 szt.
Zadanie nr 12. Krążnik gładki 108x380-1-25x9x14 6305 2Z C3 wzmocniony:
Szacunkowa wielkość dostaw: 14 125 szt.
Zadanie nr 13.Krążnik gładki 133x380-1-25x9x14 6305 2Z C3 wzmocniony
Szacunkowa wielkość dostaw: 976 szt.
Zadanie nr 14.Krążnik gładki 133x1400-1-25x9x14 6305 2Z C3 wzmocniony:
Szacunkowa wielkość dostaw: 234 szt.
Zadanie nr 15. Krążnik gładki 108x380-1-25x9x14 6305 2Z C3 wzmocniony:
Szacunkowa wielkość dostaw: 8 710 szt.
Zadanie nr 16.Krążnik gładki 108x530-1-25x9x14 6305 2Z C3 wzmocniony:
Szacunkowa wielkość dostaw: 2 080 szt.
Zadanie nr 17.Krążnik gładki 133x850-1-29,5/35x20x960 6307 2Z C3 odciskowy:
Szacunkowa wielkość dostaw: 272 szt.
Zadanie nr 18.Krążnik gładki 133x1050-1-29,5/35x20x1116 6307 2Z C3 odciskowy:
Szacunkowa wielkość dostaw: 1040 szt.
Zadanie nr 19. Krążnik gładki 133x1400-1-29,5/35x20x1510 6307 2Z C3 odciskowy:
Szacunkowa wielkość dostaw: 434 szt.
Zadanie nr 20. Krążnik gładki 133x1600-1-29,5/35x20x1710 6307 2Z C3 odciskowy:
Szacunkowa wielkość dostaw: 235 szt.
Zadanie nr 21. Krążnik gładki 159x1150-1-29,5/35x20x1260 6307 2Z C3 odciskowy:
Szacunkowa wielkość dostaw: 110 szt.
Zadanie nr 22. Krążnik gładki 159x1400-1-29,5/35x20x1510 6307 2Z C3 odciskowy:
Szacunkowa wielkość dostaw: 215 szt.
Zadanie nr 23. Krążnik gładki 133x1150-1-29,5/75x20x1350 6307 2Z C3 odciskowy wzmocniony:
Szacunkowa wielkość dostaw: 195 szt.
Zadanie nr 24. Krążnik gładki 133x1400-1-29,5/75x14x1550 6307 2Z C3 odciskowy wzmocniony:
Zadanie nr 25. Krążnik gładki 133x1400-1-29,5/75x20x1550 6307 2Z C3 odciskowy wzmocniony:
Szacunkowa wielkość dostaw: 415 szt.
Zadanie nr 26. Krążnik pierścieniowy 4-133/63,5x380-1-20x14x406 6204 2Z C3:
Szacunkowa wielkość dostaw: 456szt.
Zadanie nr 27. Krążnik pierścieniowy 4-133/63,5x465-1-20x9x491 6204 2Z C3:
Szacunkowa wielkość dostaw: 708 szt.
Zadanie nr 28. Krążnik pierścieniowy 4-133/63,5x465-1-25x9x491 6305 2Z C3:
Szacunkowa wielkość dostaw: 640 szt.
Zadanie nr 29. Krążnik pierścieniowy 4-133/63,5x530-1-20x14x556 6204 2Z C3:
Szacunkowa wielkość dostaw: 311 szt.
Zadanie nr 30. Krążnik pierścieniowy 4-159/70x530-1-30x12x562 6206 2Z C3:
Szacunkowa wielkość dostaw: 222 szt.
Zadanie nr 31. Krążnik pierścieniowy 4-159/70x600-1-30x12x632 6206 2Z C3:
Szacunkowa wielkość dostaw: 181 szt.