Правно основание:
Регламент (ЕС, Евратом) № 2018/1046
Раздел І: Възлагащ орган
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Поддръжка и работи по модернизиране на подемните механизми на сградите в Европейския парламент в Страсбург
Референтен номер: 06A80/2021/M037
II.1.2)Основен CPV код45310000 Строителни и монтажни работи на електрически инсталации
II.1.4)Кратко описание:
Поддръжка и работи по модернизиране на подемните механизми на сградите в Европейския парламент в Страсбург.
II.1.5)Прогнозна обща стойностСтойност, без да се включва ДДС: 17 000 000.00 EUR
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.4)Описание на обществената поръчка: