Leveringen - 58886-2020
Spanje-Murcia: Antivirale middelen voor systemisch gebruik
2020/S 026-058886
Aankondiging van een gegunde opdracht
Resultaten van de aanbestedingsprocedure
Leveringen
Rechtsgrond:
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Suministro de antibióticos, antivíricos y antifúngicos
Referentienummer: CS/9999/1100850298/2018/PA
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie
33651400 Antivirale middelen voor systemisch gebruik
II.1.4)Korte beschrijving:
Suministro de antibióticos, antivíricos y antifúngicos.
II.1.6)Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: ja
II.2)Beschrijving
II.2.1)Benaming:
Aciclovir 800 mg comprimido
Perceel nr.: 2
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
Aciclovir 250 mg vial.
Perceel nr.: 3
Perceel nr.: 4
Perceel nr.: 5
Perceel nr.: 6
Perceel nr.: 7
Perceel nr.: 8
Perceel nr.: 9
Perceel nr.: 10
Perceel nr.: 11
Perceel nr.: 12
Perceel nr.: 13
Perceel nr.: 14
Perceel nr.: 15
Perceel nr.: 16
Perceel nr.: 17
Perceel nr.: 18
Perceel nr.: 19
Perceel nr.: 20
Perceel nr.: 21
Perceel nr.: 22
Perceel nr.: 23
Perceel nr.: 24
Perceel nr.: 25
Perceel nr.: 26
Perceel nr.: 27
Perceel nr.: 28
Perceel nr.: 29
Perceel nr.: 30
Perceel nr.: 31
Perceel nr.: 32
Perceel nr.: 33
Perceel nr.: 34
Perceel nr.: 35
Perceel nr.: 36
Perceel nr.: 37
Perceel nr.: 38
Tobramicina
Perceel nr.: 39
Suministro de antibióticos.
Perceel nr.: 40