Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
IAE mažai ir vidutiniškai radioaktyvių trumpaamžių atliekų paviršinio atliekyno (I/A, II/A statybos etapų) statybos darbų pirkimas
II.1.2)Main CPV code45210000 Building construction work
II.1.4)Short description:
Mažai ir vidutiniškai radioaktyvių trumpaamžių atliekų paviršinio atliekyno I/A ir II/A etapų statybos darbo projekto parengimo paslaugos ir statybos darbai, išorinių lietaus kanalizacijos tinklų techninio darbo projekto parengimo bei jų priežiūros paslaugos, statybos ir prijungimo prie infrastruktūros darbai.
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)45100000 Site preparation work
45231000 Construction work for pipelines, communication and power lines
45233000 Construction, foundation and surface works for highways, roads
45247200 Construction work for dams and similar fixed structures
45262300 Concrete work
71220000 Architectural design services
79341000 Advertising services
II.2.4)Description of the procurement:
Mažai ir vidutiniškai radioaktyvių trumpaamžių atliekų paviršinio atliekyno I/A ir II/A etapų statybos darbo projekto parengimo paslaugos ir statybos darbai, išorinių lietaus kanalizacijos tinklų techninio darbo projekto parengimo bei jų priežiūros paslaugos, statybos ir prijungimo prie infrastruktūros darbai