Prekės - 590058-2019
Lenkija-Katowice: Mobilios hidraulinės šachtų atramos
2019/S 240-590058
Skelbimas apie pirkimą. Komunalinės paslaugos
Prekės
Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/25/ES
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Dostawa części zamiennych do indywidualnych stojaków hydraulicznych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 295-2.
Nuorodos numeris: 701903711
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas
43140000 Mobilios hidraulinės šachtų atramos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
II.1.5)Numatoma bendra vertė
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalis
Ši sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
Pasiūlymai gali būti teikiami dėl visų pirkimo dalių
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:
Pirkimo dalies Nr.: 1
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Nr zadania 1 (poz.) Nazwa materiału Uzupełnienie Razem szt.
1. Przedłużacz stojaka pokładów niskich PN-5 L-500 stojak hydrauliczny SHC – 40 szt. 127.
2. Przedłużacz stojaka pokładów niskich PN-6 L-600 stojak hydrauliczny SHC – 40 szt. 23.
3. Przedłużacz stojaka pokładów średnich PS-1 L-100 stojak hydrauliczny SHC – 40 szt. 18.
4. Przedłużacz stojaka pokładów średnich PS-2 L-200 stojak hydrauliczny SHC – 40 szt. 18.
5. Przedłużacz stojaka pokładów średnich PS-5 L-500 stojak hydrauliczny SHC – 40 szt. 67.
6. Przedłużacz stojaka pokładów wysokich PW-1 L-250 stojak hydrauliczny SHC – 40 szt. 18.
7. Przedłużacz stojaka pokładów wysokich PW-2 L-500 stojak hydrauliczny SHC – 40 szt. 69.
8. Przedłużacz stojaka W-2 L-900 400KN 32MPA z korpusem zaworowym i cylindrem P-01-01-07 stojak hydrauliczny SHC WP-2 Piadrem – szt. 25.
Pirkimo dalies Nr.: 2
Nr zadania 2 (poz.) Nazwa materiału Uzupełnienie Razem szt.
1. Rabownik HR10-02.01 stojak hydrauliczny SHC-40 Hydro-Rem – szt. 117.
2. Bateria zaworowa sprężynowa BZS 30MPA stojak hydrauliczny SHC – szt. 1 443.
3. Bateria zaworowa sprężynowa ACH 30MPA stojak hydrauliczny SHC – szt. 1 984.
4. Pistolet zasilający 30MPA stojak hydrauliczny SHC-40 – szt. 2 142.
Pirkimo dalies Nr.: 3
Nr zadania 3 (poz.) Nazwa materiału Uzupełnienie Razem szt.
1. Tuleja z uchwytami HR1-01.06 stojak hydrauliczny SHC-40 Hydro-Rem szt. 149.
2. Stopa spągowa HR1-01.07 stojak hydrauliczny SHC-40 HYDRO-REM szt. 144.
3. Cylinder z dnem HR1-01A stojak hydrauliczny SHC-40 HYDRO-REM szt. 95.
4. Głowica z rurką HR1-01B stojak hydrauliczny SHC-40 HYDRO-REM szt. 44.
5. Rdzennik stojaka HR2-01.02 stojak hydrauliczny SHC-40 HYDRO-REM szt. 5.
6. Głowica koronkowa z tuleją dystansową HR2-01.04 stojak hydrauliczny SHC-40 Hydro-Rem szt. 90.
7. Sprężyna rabująca stojaka P-01-07 stojak hydrauliczny SHC-40Z Piadrem szt. 100.
8. Pierścień dwudzielony stojaka P-01-10 stojak hydrauliczny SHC-40Z Piadrem szt. 100.
9. Rdzennik z korpusem zaworowym P-01-17 stojak hydrauliczny SHC-40Z Piadrem szt. 70.
10. Rdzennik stojaka L-1077 P-01-01-02 stojak hydrauliczny SHC-40 WP-2 Piadrem szt. 80.
11. Rurka ciśnieniowa stojaka z tłokiem i korkiem P-01-01-03 stojak hydrauliczny SHC-WP-2 Piadrem szt. 30.
12. Tuleja z uchwytem stojaka P-01-01-10 stojak hydrauliczny SHC-WP Piadrem szt. 100.
13. Sprężyna rabująca stojaka P-01-01-17 stojak hydrauliczny SHC-WP Piadrem szt. 50.
14. Koronka stojaka średniego i wysokiego stojak hydrauliczny SHC-40 szt. 303.
15. Pierścień samouszczelniający 100X120X13 SHC40-0-13A stojak hydrauliczny SHC-40 szt. 880.
16. Pierścień oporowy SHC40-0-14 stojak hydrauliczny SHC-40 szt. 880.
17. Pierścień zgarniający SHC40-W-0-16A stojak hydrauliczny SHC-40 szt. 580.
18. Pierścień podporowy SHC40-0-44 stojak hydrauliczny SHC-40 szt. 580.
19. Kołek sprężysty 12X24 SHC-40-0-19 stojak hydrauliczny SHC-40 szt. 145.
20. Nasadka 567-01-04-1A stojak hydrauliczny SHC-40 szt. 30.
21. Iglica 567-01-04-2C stojak hydrauliczny SHC-40 szt. 30.
22. Śruba zabezpieczająca iglicę 567-01-04-3C stojak hydrauliczny SHC-40 szt. 30.
23. Kulka 8-28 H15-002 stojak hydrauliczny SHC-40 szt. 300.
24. Kulka 8-7 PN-75/86452 stojak hydrauliczny SHC-40 szt. 500.
25. Sprężyna rabująca stojaka pokład. niskich NS-9 537A-09-17A stojak hydrauliczny SHC-40 szt. 100.
26. Sprężyna rabująca stojaka pokład. niskich NS-10 537A-10-17A stojak hydrauliczny SHC-40 szt. 50.
27. Pierścień dzielony 537C-01-19/2 stojak hydrauliczny SHC-40 szt. 50.
28. Gniazdo ertacetalowe 10X5X4 E-H pistoletu zasilającego stojak hydrauliczny SHC-40 szt. 100.
29. Gniazdo ertacetalowe 14X5X4 E-H baterii zaworowej stojak hydrauliczny SHC-40 szt. 100.
30. Gniazdo ertacetalowe 25X16X3,5 E-H baterii zaworowej stojak hydrauliczny SHC-40 szt. 1 000.