II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Dostawa taśm przenośnikowych zwykłych gumowych i trudnozapalnych do stosowania na powierzchni dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 251-7
Numer referencyjny: 701903607
II.1.2)Główny kod CPV34312600 Gumowe przenośniki pasowe
II.1.4)Krótki opis:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 29.1.2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2018 r. poz. 1986) oraz w oparciu o właściwe przepisy wykonawcze.
Zamówienie obejmuje dostawę taśm przenośnikowych zwykłych gumowych i trudnozapalnych do stosowania na powierzchni dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, oraz wymagania prawne i parametry techniczno-użytkowe określono w SIWZ. W niniejszym postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami, w szczególności składanie ofert, JEDZ oraz dokumentów i oświadczeń, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Oferty wraz z załącznikami oraz JEDZ, pod rygorem nieważności, sporządza się w postaci elektronicznej i opatruje się kwalifikowanym podpisem elektronicznym.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV34312600 Gumowe przenośniki pasowe
II.2.4)Opis zamówienia:
Taśma przenośnikowa tkaninowo-gumowa zwykła, przekładki 4, szerokość 1 000 mm o wytrzymałości min. 1 000 [KN/M], grubość okładek: nośnej min. 4 mm, bieżnej min. 3 mm mb 1 600,00
Taśma przenośnikowa tkaninowo-gumowa zwykła, przekładki 4, szerokość 1 200 mm o wytrzymałości min. 1 400 [KN/M], grubość okładek: nośnej min. 4 mm, bieżnej min. 3 mm mb 850,00
Taśma przenośnikowa tkaninowo-gumowa zwykła, przekładki 4, szerokość 1 400 mm o wytrzymałości min. 1 400 [KN/M], grubość okładek: nośnej min. 4 mm, bieżnej min. 2 mm mb 150,00
Taśma przenośnikowa tkaninowo-gumowa zwykła, przekładki 4, szerokość 1 400 mm o wytrzymałości min. 1 400 [KN/M], grubość okładek: nośnej min. 4 mm, bieżnej min. 3 mm mb 800,00
Taśma przenośnikowa tkaninowo-gumowa zwykła, przekładki 4, szerokość 1 400 mm o wytrzymałości min. 1 600 [KN/M], grubość okładek: nośnej min. 4 mm, bieżnej min. 3 mm mb 300,00
Taśma przenośnikowa tkaninowo-gumowa zwykła, przekładki 4, szerokość 1600 mm o wytrzymałości min. 1 400 [KN/M], grubość okładek: nośnej min. 4 mm, bieżnej min. 3 mm mb 1 300,00
Taśma przenośnikowa tkaninowo-gumowa trudnozapalna, przekładki 3, szerokość 800 mm o wytrzymałości min. 630 [KN/M], grubość okładek: nośnej min. 3 mm, bieżnej min. 3 mm mb 300,00
Taśma przenośnikowa tkaninowo-gumowa trudnozapalna, przekładki 3, szerokość 800 mm o wytrzymałości min. 800 [KN/M], grubość okładek: nośnej min. 4 mm, bieżnej min. 2 mm mb 250,00
Taśma przenośnikowa tkaninowo-gumowa trudnozapalna, przekładki 3, szerokość 1000 mm o wytrzymałości min. 1 000 [KN/M], grubość okładek: nośnej min. 3 mm, bieżnej min. 2 mm mb 300,00
II.2.1)Nazwa:Część nr: 10
Taśma przenośnikowa tkaninowo-gumowa trudnozapalna, przekładki 4, szerokość 1000 mm o wytrzymałości min. 1 000 [KN/M], grubość okładek: nośnej min. 4 mm, bieżnej min. 3 mm mb 1 900,00
II.2.1)Nazwa:Część nr: 11
Taśma przenośnikowa tkaninowo-gumowa trudnozapalna, przekładki 4, szerokość 1 000 mm o wytrzymałości min. 1 250 [KN/M], grubość okładek: nośnej min. 4 mm, bieżnej min. 3 mm mb 300,00
II.2.1)Nazwa:Część nr: 12
Taśma przenośnikowa tkaninowo-gumowa trudnozapalna, przekładki 5, szerokość 1 000 mm o wytrzymałości min. 1 600 [KN/M], grubość okładek: nośnej min. 5 mm, bieżnej min. 3 mm mb 100,00
II.2.1)Nazwa:Część nr: 13
Taśma przenośnikowa tkaninowo-gumowa trudnozapalna, przekładki 4, szerokość 1 200 mm o wytrzymałości min. 1 250 [KN/M], grubość okładek: nośnej min. 4 mm, bieżnej min. 3 mm mb 900,00
II.2.1)Nazwa:Część nr: 14
Taśma przenośnikowa tkaninowo-gumowa trudnozapalna, przekładki 4, szerokość 1 200 mm o wytrzymałości min. 1 400 [KN/M], grubość okładek: nośnej min. 4 mm, bieżnej min. 3 mm mb 2 400,00
II.2.1)Nazwa:Część nr: 15
Taśma przenośnikowa tkaninowo-gumowa trudnozapalna, przekładki 4, szerokość 1 400 mm o wytrzymałości min. 1 250 [KN/M], grubość okładek: nośnej min. 4 mm, bieżnej min. 3 mm mb 800,00
II.2.1)Nazwa:Część nr: 16
Taśma przenośnikowa tkaninowo-gumowa trudnozapalna, przekładki 4, szerokość 1 400 mm o wytrzymałości min. 1 400 [KN/M], grubość okładek: nośnej min. 4 mm, bieżnej min. 3 mm mb 1 950,00
II.2.1)Nazwa:Część nr: 17
Taśma przenośnikowa tkaninowo-gumowa trudnozapalna, przekładki 4, szerokość 1 400 mm o wytrzymałości min. 1 600 [KN/M], grubość okładek: nośnej min. 4 mm, bieżnej min. 3 mm mb 450,00
II.2.1)Nazwa:Część nr: 18
Taśma przenośnikowa tkaninowo-gumowa trudnozapalna, przekładki 4, szerokość 1 600 mm o wytrzymałości min. 1 400 [KN/M], grubość okładek: nośnej min. 4 mm, bieżnej min. 3 mm mb 400,00
II.2.1)Nazwa:Część nr: 19
Taśma przenośnikowa tkaninowo-gumowa trudnozapalna, przekładki 4, szerokość 1 600 mm o wytrzymałości min. 1 600 [KN/M], grubość okładek: nośnej min. 4 mm, bieżnej min. 3 mm mb 2 600,00
II.2.1)Nazwa:Część nr: 20
Taśma przenośnikowa tkaninowo-gumowa trudnozapalna, przekładki 5, szerokość 2 000 mm o wytrzymałości min. 1 600 [KN/M], grubość okładek: nośnej min. 5 mm, bieżnej min. 3 mm mb 550,00