Lieferungen - 590532-2021
Tschechien-Liběchov: Chemische Erzeugnisse
2021/S 225-590532
Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dodávka laboratorního spotřebního materiálu (DNS)
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
24000000 Chemische Erzeugnisse
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Předmětem veřejných zakázek zadávaných v dynamickém nákupním systému je komplexní dodávka laboratorního spotřebního materiálu. Dynamický nákupní systém se dělí do dále uvedených kategorií (ekvivatelntní pojem užitý v tomto formuláři je "část").
Součástí předmětu plnění jednotlivých veřejných zakázek je dále doprava laboratorního spotřebního materiálu do místa plnění a záruka za jakost laboratorního spotřebního materiálu.
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Veterinární léčiva a materiál pro odběry biologických vzorků
Los-Nr.: 05
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
33000000 Medizinische Ausrüstungen, Arzneimittel und Körperpflegeprodukte
33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
33600000 Arzneimittel
38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Předmětem plnění je dodávka veterinárních léčiv a materiálu pro odběry biologických vzorků, a to zejména anestetik, analgetik, antibiotik, injekčních jehel a stříkaček, chirurgického materiálu, chirurgických nástrojů, šicího materiálu, sterilních gázových čtverců, náplastí a dezinfekce.