II.1)Obseg naročila
II.1.1)Naslov:
Dobava rezervnih delov in servisiranje naprave - sortirnica Maribor - ponovitev
Referenčna številka dokumenta: JN-0059/2023
II.1.2)Glavna koda CPV42000000 Industrijski stroji
II.1.4)Kratek opis:
Predmet javnega naročila so sukcesivne dobave rezervnih in obrabnih delov ter potrošnega materiala in servisiranje/vzdrževanje naprav, kot so navedene v posameznih sklopih za obdobje 48 mesecev. Dobava blaga in izvedba storitev se vrši na lokaciji naročnika Javno podjetje Snaga, podjetje za ravnanje z odpadki in druge komunalne storitve, d. o. o., in sicer na lokaciji Sortirnica Maribor, Tržaška cesta BŠ (v neposredni bližini Tržaška cesta 55, Maribor).
II.1.5)Ocenjena skupna vrednost
II.1.6)Informacije o sklopihNaročilo je razdeljeno na sklope: da
Ponudbe je treba predložiti za samo en sklop
II.2)Opis
II.2.1)Naslov:
Dobava rezervnih delov za HSM
Št. sklopa: 1
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV42670000 Deli in pribor za obdelovalne stroje
II.2.4)Opis javnega naročila:
Dobava rezervnih delov za HSM balirko.
II.2.1)Naslov:Št. sklopa: 2
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV50530000 Storitve popravila in vzdrževanja strojev
Servisiranje HSM balirke.
Dobava rezervnih delov za mlin Komet 2800
Št. sklopa: 3
Dobava rezervnih delov za mlin Komet 2800.
Dobava rezervnih delov za mlin Jupiter 1800
Št. sklopa: 4
Dobava rezervnih delov za mlin Jupiter 1800.
Servisiranje mlina Komet 2800
Št. sklopa: 7
Servisiranje mlina Komet 2800.
Servisiranje mlina Jupiter 1800
Št. sklopa: 8
Servisiranje mlina Jupiter 1800.
Servisiranje naprave Steinert
Št. sklopa: 9
Servisiranje naprave Steinert.
Dobava, montaža in popravilo transportnih trakov
Št. sklopa: 10
Dobava, montaža in popravilo transportnih trakov.