Dėl klaidos programoje, „eForms“ skelbimuose netinkamai rodomi URL. Stengiamės pašalinti šią problemą. Kol kas siūlome nutrinti kablelį (ar bet kokį kitą specialų ženklą), įrašytą URL pabaigoje. Atsiprašome už nepatogumus.
Prekės - 590955-2019
Čekija-Vsetín: Ligonių stebėsenos sistema
2019/S 241-590955
Skelbimas apie pirkimą
Prekės
Teisinis pagrindas:
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Systém monitorovací včetně příslušenství
Nuorodos numeris: 100
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas
33195000 Ligonių stebėsenos sistema
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Předmětem veřejné zakázky je dodávka a instalace nového monitorovacího systému včetně příslušenství dle Přílohy č. 6 ZD - Požadavek na předmět plnění zadávací dokumentace, vč. plného záručního servisu po dobu 36 měsíců.
II.1.5)Numatoma bendra vertė
Vertė be PVM: 5 300 000.00 CZK
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalis
Ši sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.4)Pirkimo aprašymas: