II dalis: Objektas
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Duomenų perdavimo paslaugos
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas72318000 Duomenų perdavimo paslaugos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Perkančioji organizacija planuoja įsigyti duomenų perdavimo paslaugas. Pirkimas organizuojamas siekiant sukurti dinaminę pirkimų sistemą, kuri skaidoma į šias kategorijas (dalis):
1. Duomenų perdavimo paslaugos (L1);
2. Duomenų perdavimo paslaugos (L2);
3. Duomenų perdavimo paslaugos (L3);
4. Duomenų perdavimo paslaugos (E1);
5. Duomenų perdavimo paslaugos (LTE).
II.1.5)Numatoma bendra vertė
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
Pasiūlymai gali būti teikiami dėl visų pirkimo dalių
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:
Duomenų perdavimo paslaugos (L1)
Pirkimo dalies Nr.: 1
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)72318000 Duomenų perdavimo paslaugos
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Perkančioji organizacija planuoja įsigyti duomenų perdavimo paslaugas (L1)
Duomenų perdavimo paslaugos (L2)
Pirkimo dalies Nr.: 2
Perkančioji organizacija planuoja įsigyti duomenų perdavimo paslaugas (L2)
Duomenų perdavimo paslaugos (L3)
Pirkimo dalies Nr.: 3
Perkančioji organizacija planuoja įsigyti duomenų perdavimo paslaugas (L3).
Duomenų perdavimo paslaugos (E1)
Pirkimo dalies Nr.: 4
Perkančioji organizacija planuoja įsigyti duomenų perdavimo paslaugas (E1)
Duomenų perdavimo paslaugos (LTE)
Pirkimo dalies Nr.: 5
Perkančioji organizacija planuoja įsigyti duomenų perdavimo paslaugas (LTE)