Bekendtgørelse om ændringer eller supplerende oplysninger
Retsgrundlag:
Direktiv 2014/24/EU
II.1)Udbuddets omfang
II.1.1)Betegnelse:
DPS Dynamisk indkøbssystem legepladser totalentreprise (nr 1) (1)
Sagsnr.: 16/30972
II.1.2)Hoved-CPV-kode37535200 Legepladsudstyr
II.1.4)Kort beskrivelse:
Dynamisk indkøbssystem på udstyr til legepladser i afgrænsede leverancer til Sydjysk Udbuds Samarbejde.
Avis d'information complémentaire ou avis rectificatif
Base juridique:
Directive 2014/24/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Numéro de référence: 16/30972
II.1.2)Code CPV principal37535200 Équipements pour terrain de jeux
II.1.4)Description succincte: