Wir freuen uns, mitteilen zu können, dass die neue Version des TED-Portals am 29.1.2024 in Betrieb genommen wird (voraussichtlicher Termin – muss noch bestätigt werden!). Interessiert an den neuen Funktionen, den Verbesserungen und ihren Auswirkungen auf die Nutzerinnen und Nutzer? Konsultieren Sie unseren Artikel und erfahren Sie mehr über die wichtigsten Veränderungen und neuen Funktionen.
There are some bugs affecting the way eForms notices are displayed. We are working on solving the problem. In the meanwhile, please check our dedicated page for more information and guidance.
Jetzt registrieren: 4. Workshop für Weiterverwender von TED-Daten am 14. Dezember 2023
Dienstleistungen - 592079-2021
Ungarn-Budapest: Planungsleistungen im Bauwesen
2021/S 225-592079
Bekanntmachung vergebener Aufträge
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Baja ÉNY-i elkerülő út tervezése
Referenznummer der Bekanntmachung: EKR000849272021
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Tervezési szerződés a Baja észak-nyugati elkerülő út (51. sz. - 511. sz. főúti csomópont és a Bajai Türr István Duna-híd közötti szakasz) vonatkozásában: döntés-előkészítő tanulmány, valamint előzetes vizsgálati dokumentáció elkészítése tárgyában.
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
71356400 Technische Planungsleistungen
90700000 Dienstleistungen im Umweltschutz
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Baja észak-nyugati elkerülő út (51. sz. - 511. sz. főúti csomópont és a Bajai Türr István Duna-híd közötti szakasz) előkészítése
Baja ÉNY-i elkerülő út az 55. sz. és az 51. sz. utat köti össze, Baját észak-nyugatról elkerülve, összesen körülbelül 4,4 km hosszban. Az elkerülő út teljes hosszában 2x1 sávos főúti paraméterekkel tervezendő. Az elkerülő út az 51-511 sz. főutak körforgalmú csomópontjából indul. Nagyjából 4,0 km hosszon vezetve csatlakozik az 55. sz. főút, Türr István Duna-híd felhajtójához. A híd felől érkezőknek az elkerülő út elérhetőségét egy kb. 400 méter hosszú visszakötés biztosítja az 55. sz. főútról.
Ezek vonatkozásában döntéselőkészítő tanulmány, valamint előzetes vizsgálati dokumentáció elkészítése.