Results of the procurement procedure
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Laurea AMK - IT-konsultointi 2021-2025 (DPS) - verkkopalveluratkaisun ylläpito ja kehitys/Episerver
Reference number: Laurea/153/2021
II.1.2)Main CPV code72000000 IT services: consulting, software development, Internet and support
II.1.4)Short description:
Laurea.fi-verkkopalveluratkaisun ylläpito- ja kehittäminen Episerver-alustalla.
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)48000000 Software package and information systems
II.2.4)Description of the procurement:
Hankintayksikkö pyytää tarjoustanne verkkosivujen ylläpidosta tarjouspyynnön ja sen liitteiden mukaisesti.
Kilpailutus koskee sopimuskautta. Toimeksiannoista sovitaan sopimuskauden aikana.
Hankinnan kohteen kuvaus ja vähimmäisvaatimukset on kuvattu tässä tarjouspyynnössä ja sen liitteissä.