Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Einrichtungs-, Renovierungs- und Reparaturarbeiten an den Gebäuden des Gerichtshofs der Europäischen Union
Referenznummer der Bekanntmachung: COJ-PROC-19/026
II.1.2)CPV-Code Hauptteil45000000 Bauarbeiten
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Auftragsgegenstand ist einerseits die Durchführung von Einrichtungs- und Reparaturarbeiten für die Elemente der Gebäudehülle sowie der Fertigstellung und andererseits für die Installation elektrischer technischer Anlagen und Heizung, Lüftung, Klimatechnik sowie bewegliche Trennwände in vom Gerichtshof besetzten oder zu besetzenden Gebäuden:
— Los 1: Gebäudehülle,
— Los 2: Fertigstellung,
— Los 3: Installation elektrischer Technikanalagen sowie Heizung, Lüftung und Klimatechnik,
— Los 4: Trennwände.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 4
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)44112300 Trennwerk
44112310 Trennwände
45421141 Einbau von Trennwänden
45421152 Installation von Trennwänden
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Einrichtung und Ersatz der Trennwände: Belegschaft, Kauf, Lieferung und Bearbeitung der verschiedenen Arten von Trennwänden.
Results of the procurement procedure
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Development, renovation and repair work on the buildings of the Court of Justice of the European Union
Reference number: COJ-PROC-19/026
II.1.2)Main CPV code45000000 Construction work
II.1.4)Short description:
The purpose of this contract is to carry out the works relating to, on the one hand, the development and repairs relating to shell and core and finishing works and, on the other hand, to the installation of electrical and HVAC technical equipment, as well as movable partitions of buildings occupied or to be occupied by the Court of Justice:
— lot 1: shell and core works,
— lot 2: finishing works,
— lot 3: installation of electrical and HVAC technical equipment,
— lot 4: movable partitions.
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)44112300 Partitions
44112310 Partition walls
45421141 Installation of partitioning
45421152 Installation of partition walls
II.2.4)Description of the procurement:
Development and replacement of removable partitions: labour, purchase, delivery and handling of various types of partitions.
Ilmoitus tehdystä sopimuksesta
Hankintamenettelyn tulokset
Oikeusperusta:
Direktiivi 2014/24/EU
I kohta: Hankintaviranomainen
II.1)Hankinnan laajuus
II.1.1)Nimi:
Euroopan unionin tuomioistuimen rakennusten muutos-, uudistus- ja kunnostustyöt
Viitenumero: COJ-PROC-19/026
II.1.2)Pääasiallinen CPV-koodi45000000 Rakennustyöt
II.1.4)Lyhyt kuvaus:
Tämän sopimuksen kohteena on yhtäältä suljettujen ja katettujen osuuksien rakennus- ja korjaustöiden suorittaminen sekä viimeistelytyöt ja toisaalta sähköteknisten ja LVI-laitteistojen asentaminen sekä Euroopan unionin nykyisten tai tulevien rakennusten siirrettävät väliseinät:
— erä 1: suljetut ja katetut osuudet,
— erä 2: viimeistelytyöt,
— erä 3: sähköteknisten laitteiden ja lämmitys- ja ilmastointilaitteiden asennus,
— erä 4: siirrettävät väliseinät.
II.1.6)Osia koskevat tiedotTämä sopimus on jaettu osiin: kyllä
II.2)Kuvaus
II.2.2)CPV-lisäkoodi(t)44112300 Siirrettävät väliseinät
44112310 Väliseinät
45421141 Väliseinien asennustyöt
45421152 Väliseinien asennus
II.2.4)Kuvaus hankinnasta:
Siirrettävien väliseinien muuttaminen ja kunnostaminen: työvoima, hankinta, toimitus ja eri väliseinätyyppien käsittely.
Skelbimas apie sutarties skyrimą
Pirkimo procedūros rezultatai
Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/24/ES
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Europos Sąjungos Teisingumo Teismo pastatų įrengimo, renovacijos ir remonto darbai
Nuorodos numeris: COJ-PROC-19/026
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas45000000 Statybos darbai
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Šios sutarties objektas – dabartinių arba būsimų Teisingumo Teismo pastatų, viena vertus, pridėtų ir uždengtų detalių montavimo ir taisymo, taip pat jų užbaigimo darbų atlikimas, ir, kita vertus, elektrotechnikos ir oro kondicionavimo įrangos ir mobiliųjų pastatų pertvarų įrengimas:
– 1 dalis: pridėtos ir uždengtos detalės,
– 2 dalis: baigiamieji darbai,
– 3 dalis: elektrotechnikos ir oro kondicionavimo įrangos įrengimo darbai,
– 4 dalis: mobiliosios pertvaros.
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 4
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)44112300 Pertvaros
44112310 Pertvarų sienelės
45421141 Pertvarų montavimas
45421152 Pertvarų (sienelių) montavimas
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Mobiliųjų pertvarų įrengimas ir remontas: įvairių tipų pertvarų pagrindiniai darbai, pirkimas, pristatymas ir montavimas.
Avviż dwar l-għoti ta’ kuntratt
Ir-riżultati tal-proċedura tal-akkwist
Il-bażi ġuridika:
Direttiva 2014/24/UE
II.1)L-għan tal-ksib
II.1.1)Titlu:
Xogħlijiet ta' żvilupp, ta' restawr u ta' tiswija fil-binjiet tal-Qorti tal-Ġustizzja tal-Unjoni Ewropea
Numru ta' referenza: COJ-PROC-19/026
II.1.2)Kodiċi ewlieni CPV45000000 Xogħol tal-kostruzzjoni
II.1.4)Deskrizzjoni qasira:
L-għan ta’ dan il-kuntratt jikkonsisti mit-twettiq tax-xogħlijiet relatati, minn naħa, mal-iżvilupp u r-restawr tal-elementi magħluqa u mgħottija kif ukoll l-ikkompletar u, min-naħa l-oħra, mal-installazzjoni ta’ tagħmir tekniku elettriku u HVAC kif ukoll il-ħitan diviżorju mobbli tal-binjiet li l-Qorti tal-Ġustizzja tal-Unjoni Ewropea tokkupa jew ser tokkupa:
— lott 1: elementi magħluqa u mgħottija,
— lott 2: ikkompletar,
— lott 3: installazzjonijiet ta' tagħmir tekniku elettriku u HVAC,
— lott 4: ħitan diviżorju mobbli.
II.1.6)Informazzjoni dwar il-lottijietDan il-kuntratt huwa maqsum f’lottijiet: iva
II.2)Deskrizzjoni
II.2.1)Titlu:Nru tal-lott: 4
II.2.2)Kodiċi(jiet) addizzjonali tal-VKK44112300 Diviżorji
44112310 Ħitan diviżorji
45421141 Stallazzjoni tad-diviżorji
45421152 Stallazzjoni ta’ ħitan diviżorji
II.2.4)Deskrizzjoni tal-akkwist:
Żvilupp u tibdil tal-ħitan diviżorju mobbli: xogħol, xiri, kunsinna u mmaniġġjar tat-tipi differenti ta' ħitan diviżorju.