Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/24/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Contrato de suministro e instalación de una bomba centrífuga sumergible de aguas residuales para las EBARS número 2 y número 3
Numer referencyjny: 111/20
II.1.2)Główny kod CPV42122220 Pompy ściekowe
II.1.4)Krótki opis:
Contrato de suministro e instalación de una bomba centrífuga sumergible de aguas residuales para las EBARS número 2 y número 3.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartośćWartość bez VAT: 233 765.01 EUR
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.4)Opis zamówienia: