Obavijest o izmjenama ili dodatnim informacijama
Pravna osnova:
Direktiva 2014/25/EU
II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
Izgradnja sustava odvodnje u okviru projekta Poboljšanje vodno-komunalne infrastrukture na području aglomeracije Rijeka
Referentni broj: VV 07/2018
II.1.2)Glavna CPV oznaka45231300 Građevinski radovi na cjevovodu za vodu i kanalizaciju
II.1.4)Kratak opis:
Predmet nabave je izgradnja sustava odvodnje te izrada izvedbenih projekata te projekata i snimaka izvedenog stanja, provedba testova po dovršetku, uključivo s provedbom tehničkog pregleda, te uklanjanje skrivenih nedostatka u jamstvenom roku, u svemu prema uvjetima ugovora za Građenje za građevinske i inženjerske radove po projektima Naručitelja (Fidic Crvena knjiga).
Detaljna tehnička specifikacija za svaku pojedinu grupu predmetne nabave se nalazi u Knjizi 3 ove Dokumentacije o nabavi (Tehničke specifikacije).