Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Roba - 593324-2021
Hrvatska-Zadar: Autobusi i međugradski autobusi
2021/S 225-593324
Obavijest o nadmetanju – sektorska nabava
Roba
Pravna osnova:
II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
Solo prigradski standardni visokopodni autobusi (troosovinski)
Referentni broj: EVV-4/2021
II.1.2)Glavna CPV oznaka
34121000 Autobusi i međugradski autobusi
II.1.4)Kratak opis:
Kupuje se roba, dva (2) nova solo prigradska standardna visokopodna autobusa (troosovinska) za pružanje usluge javnog gradskog i prigradskog prijevoza s niskom emisijom CO2, koji kao pogonsko gorivo koriste dizel gorivo.
Autobusi moraju biti novi, nekorišteni i u ispravnom stanju. Autobusi se isporučuju homologirani, a kao dokaz dostavlja se Izjava o sukladnosti koju izdaje Državni zavod za mjeriteljstvo ili njegov ovlaštenik prilikom isporuke autobusa. Sve troškove homologacije snosi ponuditelj.
Ponuđena vozila moraju u cijelosti zadovoljavati zahtjeve određene u opisu predmeta nabave i prilogu Tehničke specifikacije vozila, te imati jamstva sukladno jamstvenim rokovima navedenim u prilogu Tehničke specifikacije vozila.
Usluga servisa u jamstvenom roku podrazumijeva uklanjanje svih kvarova po jamstvenim zahtjevima i ne odnosi se na redovno servisno održavanje koje ovlaštena servisna radionica obavlja sukladno zadanim servisnim intervalima proizvođača.
II.1.5)Procijenjena ukupna vrijednost
Vrijednost bez PDV-a: 4 006 800.00 HRK
II.1.6)Podaci o grupama
Ovaj ugovor podijeljen je na grupe: ne
II.2)Opis
II.2.2)Dodatne šifre CPV-a
34121100 Autobusi za javni promet
II.2.4)Opis nabave:
Kupuje se roba, dva (2) nova solo prigradska standardna visokopodna autobusa (troosovinska) za pružanje usluge javnog gradskog i prigradskog prijevoza s niskom emisijom CO2, koji kao pogonsko gorivo koriste dizel gorivo.Autobusi moraju biti novi, nekorišteni i u ispravnom stanju. Autobusi se isporučuju homologirani, a kao dokaz dostavlja se Izjava o sukladnosti koju izdaje Državni zavod za mjeriteljstvo ili njegov ovlaštenik prilikom isporuke autobusa. Sve troškove homologacije snosi ponuditelj.Ponuđena vozila moraju u cijelosti zadovoljavati zahtjeve određene u opisu predmeta nabave i prilogu Tehničke specifikacije vozila, te imati jamstva sukladno jamstvenim rokovima navedenim u prilogu Tehničke specifikacije vozila.Usluga servisa u jamstvenom roku podrazumijeva uklanjanje svih kvarova po jamstvenim zahtjevima i ne odnosi se na redovno servisno održavanje koje ovlaštena servisna radionica obavlja sukladno zadanim servisnim intervalima proizvođača.