Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Centrální nákup kancelářských potřeb pro Pardubický kraj
II.1.2)CPV-Code Hauptteil30190000 Diverse Maschinen, Einrichtungen und Zubehör
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Předmětem zakázky je dodávka kancelářských potřeb Pardubickému kraji a podřízeným organizacím Pardubického kraje. Pardubický kraj vystupuje jako centrální zadavatel dle § 9 Zákona.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Výsledkem zadávacího řízení bude uzavření rámcové dohody s jedním vybraným dodavatelem jako prodávajícím na straně jedné a pověřujícími zadavateli jako kupujícími na straně druhé.