Prekės - 593359-2019
Lenkija-Katowice: Nuo kvapų apsaugantis aparatas
2019/S 241-593359
Klaidų ištaisymas
Skelbimas, susijęs su pakeitimais ar papildoma informacija
Prekės
(Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priedas, 2019/S 234-574538)
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Dostawa półmasek filtrujących cząsteczki stałe i ciekłe dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A.
Nuorodos numeris: 701903562
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas
42924790 Nuo kvapų apsaugantis aparatas
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Przedmiotem zamówienia są dostawy półmasek filtrujących cząsteczki stałe i ciekłe dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. wg asortymentu i w szacunkowych ilościach określonych w formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 2 do SIWZ.
Przedmiot zamówienia podzielony został na 8 zadań.
VI dalis: Papildoma informacija
Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Dostawy - 593359-2019
Polska-Katowice: Maski pochłaniające nieprzyjemne zapachy
Sprostowanie
Ogłoszenie zmian lub dodatkowych informacji
Dostawy
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Numer referencyjny: 701903562
II.1.2)Główny kod CPV
42924790 Maski pochłaniające nieprzyjemne zapachy
II.1.4)Krótki opis: