29 stycznia 2024 r. (przybliżony termin – wymaga potwierdzenia) uruchomiona zostanie nowa wersja portalu TED. Już teraz możesz się dowiedzieć, jakie nowe funkcje i usprawnienia w nim wprowadzono. Zachęcamy do lektury artykułu, w którym omówiliśmy najważniejsze zmiany.
You may get an error message when trying to access the notices listed hereafter. If that is the case, please use the alternative links provided below. We are working on solving the problem. We apologize for the inconvenience.
716246-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:716246-2023:PDFS:FI:HTML
719591-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML
724690-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:724690-2023:PDFS:FI:HTML
731050-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:731050-2023:PDFS:FI:HTML
You may also use the following structure to build the URL of the notices concerned:
https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:NNNNNN-2023:PDFS:LL:HTML, (example: https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML), but please bear in mind that only the original language version of the notice is available
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Egyedi tervezésű vákuumkamra vákuumvezérléssel
Numer referencyjny: EKR001599532019
II.1.2)Główny kod CPV
44611000 Zbiorniki
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV
42122500 Pompy laboratoryjne i akcesoria
II.2.4)Opis zamówienia w chwili zawarcia umowy:
Vállalkozó feladata a végleges tervrajzok előállítása, a vákuumvezérlés és vákuumtesztelésre vonatkozó tervek elkészítése, a kamra legyártása, felszerelése a szükséges elemekkel és vákuumszivattyúkkal, leszállítás, és üzembe helyezés.
A kamra a vázlat szerint:
– A kamra 12 oldalú poligon, Ø1500x500mm (belső munkaterület);
– Anyaga: rozsdamentes acél;
– 30 mm vastagságú alumínium oldallapok, DN 160 és DN 50 nyílásokkal; a DN 160 nyílás az optikai tengelyre centrált, a DN50 nyílás közepe a DN160 nyílás közepétől 17 cm-re.;
– Az oldallapok csavarokkal, csuklópántok nélkül rögzülnek a kamrához;
– Rögzítőfelületek az oldallapokon csavarmentes furatokkal, az elemek közvetlen rögzítésére befogópántokkal;
– A kamratető egyben, alumíniumból készül. Az emeléshez szükséges megerősítések és szemescsavarok szintén alumíniumból készülnek, és hegesztéssel rögzítendők.;
– A kamratető csuklópántok nélkül rögzül a kamrához;
– Állvány a teljes kamrához (rozsdamentes acélból);
– Egy kráter alakú adapter az alsó DN320 nyíláshoz a kamra közepe felé: az alsó átmérő DN320, a felső átmérő: 100 mm, magasság: 15 cm;
– Műanyag alátét a kamra felső széle körül a kamraszél megóvása érdekében.
Részletes leírás a közbeszerzési dokumentumokban, tájékoztató jelleggel angol nyelven is.