W adresach URL ogłoszeń w formie e-formularzy pojawia się błąd. Staramy się rozwiązać ten problem. W międzyczasie prosimy o usunięcie przecinka (lub innego znaku specjalnego) na końcu adresu URL. Przepraszamy za utrudnienia.
Dostawy - 594247-2022
Polska-Pobiedziska: Olej napędowy
2022/S 209-594247
Ogłoszenie o zamówieniu
Dostawy
Podstawa prawna:
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Hurtowa dostawa paliwa płynnego (olej napędowy DIESEL) do zbiornika zlokalizowanego na terenie siedziby Zakładu Komunalnego w Pobiedziskach Sp. z o.o. w 2023 roku
Numer referencyjny: ZP-1/2022
II.1.2)Główny kod CPV
09134100 Olej napędowy
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiotem niniejszego zamówienia jest hurtowa dostawa paliwa płynnego (olej napędowy DIESEL) do zbiornika zlokalizowanego na terenie siedziby Zakładu Komunalnego w Pobiedziskach Sp. z o.o. w 2023 r. w ilości szacunkowej 150.000 litrów, dla jednostek transportowych i sprzętu będących w dyspozycji Zamawiającego – według opisu przedmiotu zamówienia (załącznik nr 1 do SWZ) w okresie od dnia zawarcia umowy (nie wcześniej jednak niż od 01 stycznia 2023 r.) do 31 grudnia 2023 r. włącznie.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściach
To zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.4)Opis zamówienia:
1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest „hurtowa dostawa paliwa płynnego (olej napędowy DIESEL) do zbiornika zlokalizowanego na terenie siedziby Zakładu Komunalnego w Pobiedziskach Sp. z o.o. w 2023 r.” w ilości szacunkowej 150.000 litrów, dla jednostek transportowych i sprzętu będących w dyspozycji Zamawiającego – według opisu przedmiotu zamówienia (załącznik nr 1 do SWZ) w okresie od dnia zawarcia umowy (nie wcześniej jednak niż od 01 stycznia 2023 r.) do 31 grudnia 2023 r. włącznie.
2. Podane ilości są szacowane w oparciu o zużycie paliw w 2022 roku, w związku z czym mogą ulec zmianie. Zamawiający wskazuje, że dokona zamówień sukcesywnych na dostawę oleju napędowego na poziomie co najmniej 90 % wielkości podanej w pkt. 1.
3.Zamawiający przewiduje zwiększenie ilości sukcesywnie zamawianego oleju napędowego o nie więcej niż do 10% w stosunku do ilości określonej w ust. 1 PZP, o ile będzie to spowodowane zwiększonym zapotrzebowaniem w okresie obowiązywania umowy na dostawę oleju napędowego w stosunku do ilości określonej w pkt. 1. Zwiększone zapotrzebowanie na olej napędowy w okolicznościach opisanych w zdaniu uprzednim będzie realizowane w ramach uruchomienia tzw. prawa opcji, którego sposób realizacji będzie dokonywany przez Zamawiającego na zasadach określonych we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ.