Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
Раздел І: Възлагащ орган
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Доставка на канцеларски материали за нуждите на Национална агенция за приходите
II.1.2)Основен CPV код30192000 Принадлежности за офиса
II.1.4)Кратко описание:
Предметът на поръчката включва доставка на канцеларски материали за нуждите на Национална агенция за приходите в съответствие с условията на сключеното рамково споразумение № СПОР-4/9.3.2018 г. на Централния орган за покупки.
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.2)Допълнителни CPV кодове30192000 Принадлежности за офиса
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Предметът на поръчката включва доставка на канцеларски материали за нуждите на НАП съгласно сключено рамково споразумение № СПОР-4/9.3.2018 г., с предмет „Доставка на канцеларски материали за органите на изпълнителната власт и техните администрации“, обособена позиция 1 „Доставка на канцеларски материали“. Срокът за изпълнение на доставките започва да тече от датата на сключване на договора до изтичане на срока на съответното рамково споразумение (9.3.2020 г.) или до изчерпване на финансовия ресурс.