Изменение на поръчка/концесия през нейния срок на изпълнение
Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
Раздел І: Възлагащ орган/възложител
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Доставка на канцеларски материали за нуждите на Национална служба за съвети в земеделието
II.1.2)Основен CPV код30190000 Различни машини, оборудване и принадлежности за офиса
II.2)Описание
II.2.1)Наименование:
II.2.4)Описание на обществената поръчка към момента на сключване на договора:
Поръчката включва доставка на канцеларски материали за нуждите на централно управление и 27-те териториални областни офиси на НССЗ по условията на сключено рамково споразумение № СПОР 4 от 9.3.2018 г. с предмет „Доставка на канцеларски материали“, обособена позиция 1 „Доставка на канцеларски материали за органите на изпълнителната власт и техните администрации“.