Fournitures - 594822-2021
Lituanie-Vilnius: Pièces détachées pour locomotives ou matériel ferroviaire roulant
2021/S 226-594822
Avis d’attribution de marché
Résultats de la procédure de marché
Fournitures
Base juridique:
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
18167 Spynų pirkimas
II.1.2)Code CPV principal
34631000 Pièces détachées pour locomotives ou matériel ferroviaire roulant
II.1.4)Description succincte:
Pirkimo objektas skaidomas į 3 (tris) Pirkimo objekto dalis (toliau – p. o. d.):
1 p. o. d. Surinktos spynos;
2 p. o. d. Trijų taškų spynos;
3 p. o. d. Spynelės
II.1.6)Information sur les lots
Ce marché est divisé en lots: oui
II.2)Description
II.2.1)Intitulé:
1 p. o. d. Surinktos spynos
Lot nº: 1
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)
II.2.4)Description des prestations:
1 p. o. d.– Surinktų spynų pirkimas, 5 360,00 EUR be PVM
2 p. o. d. Trijų taškų spynos
Lot nº: 2
2 p. o. d. – Trijų taškų spynų pirkimas, 5 322,24 EUR be PVM;
Lot nº: 3
3 p.o.d.- Spynelių pirkimas, 219,60 EUR be PVM