Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Bezhotovostný nákup pohonných látok prostredníctvom palivových kariet 2021 III.
Referenznummer der Bekanntmachung: CS SVP PR 2684/2021
II.1.2)CPV-Code Hauptteil09134100 Dieselöl
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Predmetom verejného obstarávania je bezhotovostný nákup nasledovných tovarov a služieb na palivové karty: bezolovnatý automobilový benzín s minimálnym oktánovým číslom 95, motorová nafta, kvapalina pre zníženie emisií AdBlue (redukčné činidlo), nákup ostatného tovaru súvisiaceho s prevádzkou vozidla (tovar bežne predávaný na čerpacích staniciach uchádzač alebo jeho zmluvných partnerov s výnimkou tabakových výrobkov, nápojov, potravín, tlačovín a hračiek), nákup služieb umývania osobných motorových vozidiel; pričom umývací cyklus musí obsahovať minimálne úkony a to aktívna pena, umývanie šampónom, umytie kolies, sušenie, nákup mýtnej jednotky, mýtneho a nákup diaľničných známok.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)09132000 Benzin
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Vzhľadom na funkcionalitu ISZU verejný obstarávateľ dopĺňa CPV kódy
30163100-0 - karty na čerpanie pohonných látok
34330000-9 - náhradné diely pre vozidlá na prepravu tovaru, pre dodávky a osobné automobily
09211100-2 - motorové oleje.