Het is bijna zover: de nieuwe versie van het TED-portaal wordt op 29.1.2024 in gebruik genomen (let op: de datum is nog onder voorbehoud!) Bent u benieuwd naar de nieuwe functies en verbeteringen en de voordelen voor de gebruikers? Lees ons artikel en kom meer te weten over de belangrijkste wijzigingen en nieuwe functies.
There are some bugs affecting the way eForms notices are displayed. We are working on solving the problem. In the meanwhile, please check our dedicated page for more information and guidance.
Diensten - 595349-2019
Nederland-Arnhem: Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
2019/S 242-595349
Aankondiging van een gegunde opdracht
Resultaten van de aanbestedingsprocedure
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
134910 NU Rijn IJssel – adviseur toepassing koeling
Referentienummer: 134910
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie
71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
II.1.4)Korte beschrijving:
Dit is een nadere uitvraag vanuit het DAS 119257 DAS adviseurs ROC RijnIJssel. De nadere uitvraag ziet op de inhuur van een adviseur voor de toepassing van actieve koeling.
II.1.6)Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding: