Változásokat vagy további információt tartalmazó hirdetmény
Jogalap:
2014/24/EU irányelv
I. szakasz: Ajánlatkérő
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
NEP és Zene Háza körüli Infrastruktúra építése
Hivatkozási szám: EKR001162392020
II.1.2)Fő CPV-kód45111290 Közmű-előkészítési munka
II.1.4)Rövid meghatározás:
Néprajzi Múzeum és Magyar Zene Háza körüli Infrastruktúra építése
VI. szakasz: Kiegészítő információk