Pravna podlaga:
Uredba (EU, Euratom) št. 2018/1046
II.1)Obseg naročila
II.1.1)Naslov:
Okvirno naročilo za nakup športnih oblačil
Referenčna številka dokumenta: Frontex/OP/1340/2019/MS
II.1.2)Glavna koda CPV35811200 Policijske uniforme
II.1.4)Kratek opis:
Cilj tega razpisa je skleniti okvirno pogodbo o zagotovitvi različnih vrst artiklov, ki bodo sestavljali športno opravo stalnih enot agencije Frontex.
Razpis je razdeljen na 2 sklopa:
sklop 1: tekstilni artikli; in
sklop 2: obutev in dodatki.
Predvideno število kompletov oprav je ocenjeno na 1 000.
II.1.5)Ocenjena skupna vrednostVrednost brez DDV: 2 000 000.00 EUR
II.1.6)Informacije o sklopihNaročilo je razdeljeno na sklope: da
Ponudbe je treba predložiti za vse sklope
II.2)Opis
II.2.1)Naslov:
Tekstilni artikli (oblačila)
Št. sklopa: 1
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV18000000 Oblačila, obutev, prtljaga in pribor
II.2.4)Opis javnega naročila:
Artikli v okviru sklopa 1 so: zimska jakna (primerna za oba spola), poletna jakna „softshell“ (primerna za oba spola), dolga polo majica (primerna za oba spola), kratka polo majica (primerna za oba spola), jopa/pulover (primerna(-en) za oba spola), večfunkcijske hlače (primerne za oba spola), zimska kapa,
spodnja majica, zgornji del trenirke (primeren za oba spola), spodnji del trenirke (primeren za oba spola), športna majica (primerna za oba spola), kratke športne hlače (primerne za oba spola), kapa s ščitnikom, nogavice (zimske/termo), nogavice (poletne), zimske rokavice.
II.2.1)Naslov:Št. sklopa: 2
Artikli v okviru sklopa 2 so: srednje visoki škornji (za vse letne čase), nahrbtnik (s prostornino 25 litrov), potovalna/športna torba (z velikostjo/prostornino, ki ustreza ročni prtljagi), pas.