29 stycznia 2024 r. (przybliżony termin – wymaga potwierdzenia) uruchomiona zostanie nowa wersja portalu TED. Już teraz możesz się dowiedzieć, jakie nowe funkcje i usprawnienia w nim wprowadzono. Zachęcamy do lektury artykułu, w którym omówiliśmy najważniejsze zmiany.
Wystąpiły błędy, które wpływają na sposób wyświetlania ogłoszeń w formie e-formularzy. Staramy się rozwiązać ten problem. Więcej informacji i wskazówek można znaleźć na tej stronie.
Rozpoczyła się rejestracja na IV warsztaty dla użytkowników TED, w 14 grudnia 2023 r.
Usługi - 596430-2023
Polska-Warszawa: Usługi ubezpieczeń pojazdów mechanicznych
2023/S 191-596430
Ogłoszenie o zamówieniu
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Kompleksowe ubezpieczenie komunikacyjne pojazdów
Numer referencyjny: 40/ZP/2023
II.1.2)Główny kod CPV
66514110 Usługi ubezpieczeń pojazdów mechanicznych
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest kompleksowe ubezpieczenie komunikacyjne pojazdów. Pojazdy podlegające, stosownie do przepisów ustawy Prawo o ruchu drogowym, rejestracji w RP oraz inne pojazdy napędzane umieszczonym na nich silnikiem zasilanym z własnego źródła energii, stanowiące własność lub będące w użytkowaniu ubezpieczającego na podstawie umowy najmu, dzierżawy, leasingu itp. Pojazdy z wyposażeniem podstawowym i dodatkowym, a w przypadku ambulansów także z noszami i lawetami oraz ze wszystkimi elementami zamontowanymi na stałe podczas dostosowywania pojazdu bazowego do funkcji ambulansu. Przedmiotem ubezpieczenia nie jest ruchome specjalistyczne wyposażenie medyczne ambulansów związane z prowadzoną działalnością – wyposażenie to objęte jest odrębnym ubezpieczeniem.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściach
To zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.4)Opis zamówienia: