Dodávky - 596643-2020
Submission deadline has been amended by:  2768-2021
Česko-Praha: Osobní počítače
2020/S 242-596643
Oznámení o zahájení zadávacího řízení
Dodávky
Právní základ:
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Nákup přenosných počítačů a příslušenství pro potřeby resortu MPSV
II.1.2)Hlavní kód CPV
30213000 Osobní počítače
II.1.4)Stručný popis:
Předmětem plnění veřejné zakázky jsou dodávky 4 typů sestav přenosných počítačů a jim odpovídajících dokovacích stanic, 2 typů monitorů a dalšího příslušenství, konkrétně klávesnic, myší, mechanik paměťových médií, pamětí USB, headsetů, apod.
II.1.5)Předpokládaná celková hodnota
Hodnota bez DPH: 60 000 000.00 CZK
II.1.6)Informace o částech
Zakázka je rozdělena na části: ne
II.2)Popis
II.2.2)Dodatečný(-é) kód(-y) CPV
30213100 Přenosné počítače
30231000 Počítačové monitory a konzoly
30237460 Počítačové klávesnice
30237410 Počítačová myš
30237000 Součásti, příslušenství a doplňky pro počítače
II.2.4)Popis zakázky:
Zadáním veřejné zakázky budou naplněny potřeby Centrálního zadavatele a jednotlivých Pověřujících zadavatelů spočívající v uzavření rámcové dohody na období 24 měsíců, na základě které budou MPSV a zapojené resortní organizace objednávat 4 typy sestav přenosných počítačů a jim odpovídajících dokovacích stanic, 2 typy monitorů a dalšího příslušenství, konkrétně klávesnic, myší, mechanik paměťových médií, pamětí USB, headsetů, apod., a poskytnutí souvisejících služeb (zejména zajištění záručního servisu), a to dle aktuálních potřeb Centrálního zadavatele a Pověřujících zadavatelů.
Lieferungen - 596643-2020
Tschechien-Prag: Personalcomputer
Auftragsbekanntmachung
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
30213000 Personalcomputer
II.1.4)Kurze Beschreibung:
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
Wert ohne MwSt.: 60 000 000.00 CZK
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
30213100 Tragbare Computer
30231000 Computerbildschirme und Konsolen
30237460 Computertastaturen
30237410 Computermäuse
30237000 Teile und Zubehör für Computer
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: