Het is bijna zover: de nieuwe versie van het TED-portaal wordt op 29.1.2024 in gebruik genomen (let op: de datum is nog onder voorbehoud!) Bent u benieuwd naar de nieuwe functies en verbeteringen en de voordelen voor de gebruikers? Lees ons artikel en kom meer te weten over de belangrijkste wijzigingen en nieuwe functies.
There are some bugs affecting the way eForms notices are displayed. We are working on solving the problem. In the meanwhile, please check our dedicated page for more information and guidance.
De inschrijvingen zijn geopend voor onze 4e workshop voor TED-hergebruikers op 14 december 2023
Leveringen - 597-2019
Ελλάδα-Χαλκίδα: Τρόφιμα, ποτά, καπνός και συναφή προϊόντα
2019/S 001-000597
Ανακοίνωση τροποποίησης
II.1)Εύρος της σύμβασης
II.1.1)Τίτλος:
Ηλεκτρονικός, ανοικτός διεθνής διαγωνισμός, προμήθειας πουλερικών, βοείου κρέατος, χοιρινού κρέατος, γάλακτος εβαπορέ, βρεφικών τροφών, οσπρίων, ρυζιού, ζυμαρικών, ειδών παντ/λείου, πελτέ ντομάτας κ.ά., για Τ.Ε.Β.Α..
II.1.2)Κωδικός κύριου λεξιλογίου CPV
15000000 Τρόφιμα, ποτά, καπνός και συναφή προϊόντα
II.2)Περιγραφή
II.2.1)Τίτλος:
Ομάδα Η: Ζυμαρικά.
Αριθμός τμήματος: 8
II.2.2)Επιπλέον κωδικός(-οί) CPV
03211300 Ρύζι
II.2.4)Περιγραφή της προμήθειας κατά τη στιγμή σύναψης της σύμβασης:
Προμήθεια:
— μακαρόνια Νο 6: 58.608 τεμάχια,
— κριθαράκι: 19.968 τεμάχια.