Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Prekės - 597252-2019
Lenkija-Katowice: Dangos
2019/S 243-597252
Klaidų ištaisymas
Skelbimas, susijęs su pakeitimais ar papildoma informacija
Prekės
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Dostawa okładzin górniczych żelbetowych do obudowy chodnikowej dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 288-5
Nuorodos numeris: 701903471
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas
44113330 Dangos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 29.1.2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. 2018 poz. 1986 t.j.), zwanej w treści niniejszej SIWZ ustawą Pzp lub ustawą, oraz w oparciu o właściwe przepisy wykonawcze.
Zamówienie obejmuje dostawę okładzin górniczych żelbetowych do obudowy chodnikowej dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 288-5.
W postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między zamawiającym a wykonawcami, w szczególności składanie ofert, JEDZ oraz dokumentów i oświadczeń, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Oferty wraz z załącznikami oraz JEDZ, pod rygorem nieważności, sporządza się w postaci elektronicznej i opatruje się kwalifikowanym podpisem elektronicznym.
VI dalis: Papildoma informacija
VII.1.2)Tekst, który należy poprawić w pierwotnym ogłoszeniuNumer sekcji: II.2.1
Część nr: 4
Zamiast:
Okładzina górnicza żelbetowa B-100 ciężka
Powinno być:
Okładzina górnicza żelbetowa B-75 ciężka.
Numer sekcji: II.2.1
Część nr: 5
2. Dokumenty, jakie zobowiązany będzie złożyć Wykonawca, którego oferta zostanie najwyżej oceniona lub których Zamawiający może żądać na podstawie art. 26 ust 2f ustawy Pzp:
— oryginał lub kopia poświadczona przez Wykonawcę za zgodność z oryginałem „Rachunku zysków i strat” za 1 rok obrotowy z ostatnich 3 lat obrotowych, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy niż jeden rok – za ten okres.
W przypadku podmiotów, które na podstawie przepisów odrębnych nie są zobowiązane do sporządzania sprawozdania finansowego Zamawiający wymaga innych dokumentów określających przychody za okres jak w zdaniu poprzednim.
Numer sekcji: III.1.3
2. Dokumenty, jakie zobowiązany będzie złożyć Wykonawca, którego oferta zostanie najwyżej oceniona lubktórych Zamawiający może żądać na podstawie art. 26 ust. 2f ustawy Pzp:
— Wykaz dostaw wykonanych w okresie ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeliokres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, wraz z podaniem ich wartości, przedmiotu, dat wykonania i podmiotów, na rzecz których dostawy zostały wykonane – zgodnie z Załącznikiem nr 3 doSIWZ oraz załączenie dowodów określających czy te dostawy zostały wykonane należycie. Dowodami, októrych mowa, są referencje bądź inne dokumenty wystawione przez podmiot, na rzecz którego dostawy były wykonywane, a jeżeli z uzasadnionej przyczyny o obiektywnym charakterze wykonawca nie jest w stanie uzyskać tych dokumentów – oświadczenie.
2. Dokumenty, jakie zobowiązany będzie złożyć Wykonawca, którego oferta zostanie najwyżej oceniona lub których Zamawiający może żądać na podstawie art. 26 ust. 2f ustawy Pzp:
— Wykaz dostaw wykonanych w okresie ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, wraz z podaniem ich wartości, przedmiotu, dat wykonania i podmiotów, na rzecz których dostawy zostały wykonane – zgodnie z załącznikiem nr 3 do SIWZ oraz załączenie dowodów określających czy te dostawy zostały wykonane należycie. Dowodami, o których mowa, są referencje bądź inne dokumenty wystawione przez podmiot, na rzecz którego dostawy były wykonywane, a jeżeli z uzasadnionej przyczyny o obiektywnym charakterze wykonawca nie jest w stanie uzyskać tych dokumentów – oświadczenie Wykonawcy.
Numer sekcji: III.1.6
1.Zamawiający żąda od Wykonawców wniesienia wadium w wysokości 145 500,00 PLN.
W przypadku składania oferty częściowej wysokość wadium wynosi:
Dla zadania nr 1 - 1 000,00 PLN PLN
Dla zadania nr 2 - 500,00 PLN PLN
Dla zadania nr 3 - 43 000,00 PLN PLN
Dla zadania nr 4 - 78 000,00 PLN PLN
Dla zadania nr 5 - 7 000,00 PLN PLN
Dla zadania nr 6 - 16 000,00 PLN PLN
W zależności od ilości części zamówienia, na które składana jest oferta, wysokość wadium stanowić będzie suma wadiów wymaganych dla poszczególnych części zamówienia, na które Wykonawca składa ofertę.
2. Zamawiający nie wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy
2. Zamawiający nie wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy.
Numer sekcji: IV.1.6
Wykorzystana będzie aukcja elektroniczna
Proszę podać dodatkowe informacje na temat aukcji elektronicznej:
Zamawiający zamierza przeprowadzić aukcję elektroniczną w zakresie części zamówienia Nr 1-6
Aukcja zostanie przeprowadzona, jeżeli w postępowaniu w zakresie zadania złożone zostaną co najmniej dwie oferty niepodlegające odrzuceniu.
Adres strony internetowej na której będzie prowadzona aukcja elektroniczna: https://laip-pgg.coig.biz.
Szczegółowe informacje zawarto w SIWZ.
Zamawiający zamierza przeprowadzić aukcję elektroniczną w zakresie części zamówienia nr 1–9.
Aukcja zostanie przeprowadzona, jeżeli w postępowaniu w zakresie zadania złożone zostaną co najmniej 2 oferty niepodlegające odrzuceniu.
Numer sekcji: IV.2.2
Data: 17/12/2019
Czas lokalny: 08:45
Data: 02/01/2020
Numer sekcji: IV.2.6
Data: 14/02/2020
Data: 01/03/2020
Numer sekcji: IV.2.7
Czas lokalny: 09:00