Lieferungen - 597273-2021
Polen-Opole: Medizinische Verbrauchsartikel
2021/S 227-597273
Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Zakup i dostawa sprzętu medycznego jednorazowego i wielorazowego użytku na bieżące potrzeby Stacji Dializ - Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Opolu.
Referenznummer der Bekanntmachung: DZP/2-23/233/90/2021
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Zakup i dostawa sprzętu medycznego jednorazowego i wielorazowego użytku na bieżące potrzeby Stacji Dializ - Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Opolu.- 16 części
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Część 1 Zestaw linii krwi
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Zestaw linii krwi A/V oryginalnych lub kompatybilnych z aparatami do dializy firmy Gambro AK-200S, AK-98
Część 2 Zestaw linii tętniczo-żylnych
Los-Nr.: 2
Zestaw linii tętniczo – żylnych oryginalnych lub kompatybilnych z aparatem do dializy Fresenius 4008 F/22
Część 3 Igły tętnicze
Los-Nr.: 3
1 Igły tętnicze 1,5 mm 1200
2 Igły żylne 1,5 mm 1200
3 Igły tętnicze 1,6 mm 13000
4 Igły żylne 1,6 mm 13000
5 Igły tętnicze 1,8 mm 10000
6 Igły żylne 1,8 mm 10000
Część 4 Dializatory
Los-Nr.: 4
1 Dializatory z błoną Helixonową lub Poracton, wysokoprzepływowe, pow. 1,4 – 1,7 m2
2 Dializatory z błoną Helixonową lub Poracton, wysokoprzepływowe, pow. 1,8 – 2,2 m2
Część 5 Dializator ( PAES)
Los-Nr.: 5
Dializatory z błoną poliaryloeterosulfonową (PAES), pow. 1,7 m2
Część 6 Cewniki 2światłowe
Los-Nr.: 6
1 Cewniki dwuświatłowe do żyły podobojczykowej lub szyjnej „ostre” wykonane z poliuretanu o wymiarach 12F, długości 150 mm, zagięte „typu J” 500
2 Cewniki dwuświatłowe do żyły udowej „ostre” i proste o wym. 150-250 mm, grubości 12F 300
3 Cewniki dwuświatłowe wykonane z poliuretanu proste „ostre”
o wymiarach 12F i długości 20 cm 600
4 Cewniki dwuświatłowe, wykonane z poliuretanu proste „ostre” o wym. 12 F i długości 24 cm 48
Część 7 Prowadnica
Los-Nr.: 7
Prowadnica kalibrowana typu „J” o długości 700 mm i gr. 0,38”.
Część 8 Opaska w.u. do żyły promieniowej
Los-Nr.: 8
Opaska wielokrotnego użytku do żyły promieniowej
Część 9 Zamknięty system dostępu naczyniowego
Los-Nr.: 9
Zamknięty system dostępu naczyniowego (łączniki – bezigłowe do cewników żylnych stosowanych w hemodializie)
Część 10 Filtr do dializatu do aparatu Fresenius 4008S i 5008S
Los-Nr.: 10
Filtry do dializatu typu Diasafe plus do aparatu Fresenius 4008S i 5008S
Część 11 Filtry do dializatu i wody do aparatu Gambro AK95, AK200, AK200 Ultra
Los-Nr.: 11
Filtry do dializatu i wody typu U8000S do aparatu Gambro AK95, AK 200, AK200 Ultra
Część 12 Filtry do dializatu i wody do aparatu Gambro AK-98
Los-Nr.: 12
Filtry do dializatu i wody typu U9000 do aparatu Gambro AK-98
Część 13 Zestaw linii A/V
Los-Nr.: 13
Zestaw linii A/V oryginalnych lub kompatybilnych z aparatem do dializy Fresenius 5008S
Część 14 Dializator HeprAN
Los-Nr.: 14
Część 15 Kaniula dializacyjna
Los-Nr.: 15
Kaniule dializacyjne z fluoroplastikowym cewnikiem
Część 16 Igła dializacyjna bezpieczna
Los-Nr.: 16
Igła dializacyjna bezpieczna Igła sterylna, pakowana pojedynczo, jednorazowego użytku.