Nederland-Veghel: Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
2019/S 243-598155
Aankondiging van een gegunde opdracht
Resultaten van de aanbestedingsprocedure
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
137868 NU Rijn IJssel – bouwkundig adviseur upgrade gebouw C3 Velpercampus
Referentienummer: 137868
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
II.1.4)Korte beschrijving:
Dit is een nadere uitvraag vanuit het DAS 119257 DAS adviseurs ROC RijnIJssel. De nadere uitvraag ziet op de inhuur van een bouwkundig adviseur upgrade gebouw C3 Velpercampus.
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding: