Szolgáltatások - 598198-2021
Magyarország-Budapest: Public relations szolgáltatások
2021/S 227-598198
Tájékoztató az eljárás eredményéről
A közbeszerzési eljárás eredménye
Szolgáltatásmegrendelés
Jogalap:
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Média és kommunikációs szolgáltatások beszerzése
Hivatkozási szám: EKR000816322021
II.1.2)Fő CPV-kód
79416000 Public relations szolgáltatások
II.1.4)Rövid meghatározás:
A „2020 - A Nemzeti Összetartozás éve” emlékévhez és a KKETTK Közalapítvány tevékenységéhez kapcsolódó média és kommunikációs szolgáltatások beszerzése
II.1.6)Részekre vonatkozó információk
A beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.2)További CPV-kód(ok)
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
Vállalkozási keretszerződés a „2020 - A Nemzeti Összetartozás éve” emlékévhez és a KKETTK Közalapítvány tevékenységéhez kapcsolódó megyei-, országos napilapok, heti, kétheti és havi lapok, közterületi hirdetési felületek, on-line hirdetési és TV, Rádió felületeken való megjelenésekre és kapcsolódó szolgáltatásokra legfeljebb nettó 700 000 000 HUF keretösszegig, eseti Megrendelésekben meghatározott tartalom és feltételek szerint.
A szolgáltatás különösen az alábbi tevékenységeket foglalja magába, valamint az alábbi eredménytermékek átadására terjed ki:
a) kreatív marketing kommunikációs stratégia és márkakommunikációs tervezése, üzenetek megfogalmazása,
b) kreatív tervezés,
c) kreatív megvalósítás és gyártás
d) médiatervezés
e) médiafoglalás
Nyertes ajánlattevő feladata továbbá a kampányok és megjelenések igazolása - a feladat jellegétől függően (média vagy kreatív)- legalább az alábbiakban felsorolt eredménytermékek (a továbbiakban: „Eredménytermék”) átadásával:
a) az adott kampány megkezdésekor tévéspot átadása a Megrendelő részére dvd minőségben;
b) óriásplakát, citylight és közterületi médiafelület kreatív vagy média anyagának átadása legalább 300 dpi felbontásban, újranyomáshoz szükséges méretben, layeresen is;
c) online bannerek valamennyi méret-mutációjának átadása adserveres és nem adserveres verzióban is, úgy, hogy azok egy következő, akár más kampányban is használhatók legyenek (a nem adserveres verzió leadásáért mutációs díj nem számolható fel);
d) rádió: az elkészült rádióspotok átadása mp3 és waw kiterjesztéssel;
e) sajtó és egyéb kreatívok anyagok: képek, anyagok átadása megrendelőnek 300 dpi felbontásban, újranyomáshoz szükséges méretben, layeresen is. Mindezeket a Megrendelő a kampány indulásakor kézhez kapja, és ezeket korlátlanul felhasználhatja.
Nyertes ajánlattevő feladata a fentieken kívül 1 db legalább 3 hónapos időtartamú, kulturális intézmény rendezvényével kapcsolatos tájékoztató médiakampány tervezése és megvalósítása, 1db legalább 3 hónapos, a magyarországi lakosság egészét érintő társadalmi témával kapcsolatos reklámkampány tervezése és kivitelezése, 1db legalább 3 hónapos médiakampány tervezése és megvalósítása min. 60db különböző regionális, városi lapban és 1db legalábbb 3 hónapos reklámkampány kreatív tervezése.
A szolgáltatás részletes leírását a Közbeszerzési dokumentumok részét képező Műszaki leírás, valamint a szerződéstervezet tartalmazza.
A lehívási kötelezettséggel érintett rész: a keretösszeg 70%-a.