VII.1.2)Text to be corrected in the original noticeSection number: III.1.1
Place of text to be modified: III.Warunki udziału w postępowaniu
Instead of:
1.2. dysponuje następującymi osobami, które zostaną skierowane przez Wykonawcę do realizacji zamówienia, legitymującymi się odpowiednimi kwalifikacjami zawodowymi, wykształceniem i doświadczeniem niezbędnymi do wykonania zamówienia, tj. co najmniej:
1.2.1. jedną osobą posiadającą doświadczenie zawodowe w zakresie objętym przedmiotem zamówienia, posiadającą specjalistyczne kwalifikacje potwierdzone certyfikatem tj.: Forcepoint Web Security System Engineer lub równoważnym certyfikatem dotyczącym systemu Forcepoint,
1.2.2. jedną osobą posiadającą doświadczenie zawodowe w zakresie objętym przedmiotem zamówienia, posiadającą specjalistyczne kwalifikacje potwierdzone certyfikatem tj.: Forcepoint Email Security System Engineer lub równoważnym certyfikatem dotyczącym systemu Forcepoint,
1.2.3. jedną osobą posiadającą doświadczenie zawodowe w zakresie objętym przedmiotem zamówienia, posiadającą specjalistyczne kwalifikacje potwierdzone certyfikatem tj.: Forcepoint DLP System Engineer lub równoważnym certyfikatem dotyczącym systemu Forcepoint.
Read: