You may get an error message when trying to access the notices listed hereafter. If that is the case, please use the alternative links provided below. We are working on solving the problem. We apologize for the inconvenience.
716246-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:716246-2023:PDFS:FI:HTML
719591-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML
724690-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:724690-2023:PDFS:FI:HTML
731050-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:731050-2023:PDFS:FI:HTML
You may also use the following structure to build the URL of the notices concerned:
https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:NNNNNN-2023:PDFS:LL:HTML, (example: https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML), but please bear in mind that only the original language version of the notice is available
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Földgáz beszerzés
Hivatkozási szám: EKR000068932023
II.1.2)Fő CPV-kód
09123000 Földgáz
II.1.4)Rövid meghatározás:
“Őrségi Nemzeti Park Igazgatóság részére általános felhasználási célú földgáz energia beszerzése 2023.01.01.-2023.10.01. időszakra”
a KM01GE2223 „Általános felhasználási célú földgáz energia beszerzése - 2022/2023”
(rövid név: FÖLDGÁZ- 2022/2023) tárgyú Keretmegállapodáshoz kapcsolódóan földgáz beszerzés
Teljes ellátás alapú földgáz adásvételi szerződés keretében („Egyedi adásvételi szerződés”) az ajánlattételi felhívás 1. pontjában megjelölt Ajánlatkérő tekintetében a Közbeszerzési dokumentáció mellékletében felsorolt felhasználási helyek vonatkozásában, földgáz beszerzése céljából 2023. 01. 01. (06:00) - 2023. 10. 01. (06:00) CET időszakra vonatkozóan.
II.1.6)Részekre vonatkozó információk
A beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.2)További CPV-kód(ok)
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
Cikkszám Megnevezés Szerződött Földgázmennyiség
(Minimum Szerződött mennyiség)
(kWh) Maximum
Szerződött Mennyiség
(Szerződött Földgázmennyiség
+ 30%)
(kWh)
GE23 Általános felhasználási célú földgáz energia, teljes ellátás alapú szerződés keretében
2023. 01. 01. (06:00) - 2023. 10. 01. (06:00) 101 238 kWh
131 609
Ajánlatkérő a Szerződött Földmennyiség tekintetében +30 % opciós mennyiséget alkalmaz (Maximum Szerződött Mennyiség): 131 609 kWh
Az opciós mennyiség elszámolása is az Egyedi adásvételi szerződéstervezet 11. pontja szerinti havi tőzsdei indexált egységáron és díjak alkalmazásával történik. Az opciós mennyiségen belüli eltérésért az Ajánlatkérő semmilyen pótdíj, kötbér kiterhelést nem fogad el.
Alulvételezés: a Minimum Szerződött Mennyiség 75 %-ától kevesebb földgáz átvétele a Felhasználó által.
Túlvételezés: a Maximum Szerződött Mennyiségnél több földgáz átvétele a Felhasználó által.
A felhasználási helyenkénti (POD) mennyiségeket a Közbeszerzési dokumentáció melléklete tartalmazza: „ÖNPI_földgáz_ajanlati_artablazat” elnevezésű excel file, továbbiakban: Ajánlati ártáblázat dokumentum.