Juridiskais pamats:
Direktīva 2014/24/ES
I iedaļa: Līgumslēdzēja iestāde
II.1)Iepirkuma apjoms
II.1.1)Nosaukums:
Visaptverošs pārskats par darba aizsardzības (occupational safety and health – OSH) noteikumu ievērošanas apmēru un kvalitātes uzlabošanu
Atsauces numurs: EUOSHA/2019/OP/D/SE/0092
II.1.2)Galvenās CPV kods73200000 Pētniecības un izstrādes konsultāciju pakalpojumi
II.1.4)Īss apraksts:
Visaptverošajam pārskatam ir 2 mērķi: pirmkārt, rezumēt zināšanu stāvokli šajā plašajā jomā un, otrkārt, virzīt turpmāko padziļināto pētījumu atlasi un precizēšanu.
II.1.5)Paredzamā kopējā vērtībaVērtība bez PVN: 122 500.00 EUR
II.1.6)Informācija par daļāmLīgums ir sadalīts daļās: nē
II.2)Apraksts
II.2.4)Iepirkuma apraksts: