29 stycznia 2024 r. (przybliżony termin – wymaga potwierdzenia) uruchomiona zostanie nowa wersja portalu TED. Już teraz możesz się dowiedzieć, jakie nowe funkcje i usprawnienia w nim wprowadzono. Zachęcamy do lektury artykułu, w którym omówiliśmy najważniejsze zmiany.
Wystąpiły błędy, które wpływają na sposób wyświetlania ogłoszeń w formie e-formularzy. Staramy się rozwiązać ten problem. Więcej informacji i wskazówek można znaleźć na tej stronie.
Rozpoczyła się rejestracja na IV warsztaty dla użytkowników TED, w 14 grudnia 2023 r.
Dostawy - 599045-2023
Polska-Rzeszów: Artykuły informacyjne i promocyjne
2023/S 191-599045
Ogłoszenie o zamówieniu
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Dostawa artykułów promocyjnych.
Numer referencyjny: OR-IV.272.2.30.2023
II.1.2)Główny kod CPV
39294100 Artykuły informacyjne i promocyjne
II.1.4)Krótki opis:
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściach
To zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV
79823000 Usługi drukowania i dostawy
II.2.4)Opis zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa, w tym: projekt, wydruk oraz dostarczenie do siedziby Zamawiającego kalendarzy informacyjno-promocyjnych na 2024 rok promujących Fundusze Europejskie na Podkarpaciu. Ilość: Kalendarz książkowy I (165x235 mm) - 600 sztuk; Kalendarz książkowy II (165x235 mm) - 600 sztuk; Planer ścienny, suchościeralny, format 119x84 cm - 150 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z ilościami zawarty jest w załączniku nr 4 do SWZ. SWZ dostępna jest na stronie prowadzonego postępowania. Strona internetowa prowadzonego postępowania: www.ezamowienia.gov.pl.