Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
Раздел І: Възлагащ орган
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
„ЗАКУПУВАНЕ НА ОБОРУДВАНЕ ЗА ПРЕОДОЛЯВАНЕ НА ПРЕЧКИ ОТ ФИЗИЧЕСКАТА СРЕДА – УСТРОЙСТВА ЗА ИЗКАЧВАНЕ НА СТЪЛБИ“
II.1.2)Основен CPV код44115600 Приспособление за изкачване на стълби
II.1.4)Кратко описание:
Предмет на обществената поръчка: „Закупуване на оборудване за преодоляване на пречки от физическата среда – устройства за изкачване на стълби“ в териториалните структури на Регионална дирекция за социално подпомагане - Пловдив към АСП.
Устройството за изкачване на стълби за инвалидни колички трябва да е снабдено с допълнителни обезопасяващи приспособления - колан и/или скоби, както и механизъм за заключване на инвалидната количка към устройството, с цел осигуряване сигурността на ползвателя.
Доставка и гаранционна поддръжка на 9 / девет/ броя оборудване за преодоляване на пречки от физическата среда, съгласно Техническа спецификация Приложение №1.
II.1.5)Прогнозна обща стойностСтойност, без да се включва ДДС: 66 960.00 BGN
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Предмет на обществената поръчка e закупуване на оборудване за преодоляване на пречки от физическата среда – устройства за изкачване на стълби“ в териториалните структури на Регионална дирекция за социално подпомагане - Пловдив към АСП.