Wir freuen uns, mitteilen zu können, dass die neue Version des TED-Portals am 29.1.2024 in Betrieb genommen wird (voraussichtlicher Termin – muss noch bestätigt werden!). Interessiert an den neuen Funktionen, den Verbesserungen und ihren Auswirkungen auf die Nutzerinnen und Nutzer? Konsultieren Sie unseren Artikel und erfahren Sie mehr über die wichtigsten Veränderungen und neuen Funktionen.
You may get an error message when trying to access the notices listed hereafter. If that is the case, please use the alternative links provided below. We are working on solving the problem. We apologize for the inconvenience.
716246-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:716246-2023:PDFS:FI:HTML
719591-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML
724690-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:724690-2023:PDFS:FI:HTML
731050-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:731050-2023:PDFS:FI:HTML
You may also use the following structure to build the URL of the notices concerned:
https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:NNNNNN-2023:PDFS:LL:HTML, (example: https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML), but please bear in mind that only the original language version of the notice is available
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Budowa obiektów małej retencji na obszarze zlewni potoku Raczok
Referenznummer der Bekanntmachung: ZG.270.5.2021
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
45247270 Bauarbeiten für Sammelbecken
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na „Budowie obiektów małej retencji na obszarze zlewni potoku Raczok” zgodnie z dokumentacją projektową. Obszar, na którym planowana jest realizacja inwestycji położony jest w zasięgu parku krajobrazowego Cysterskie Kompozycje Krajobrazowe Rud Wielkich.
Na etapie realizacji inwestycji Wykonawca będzie zobowiązany do bezwzględnego stosowania się do zapisów (wymogów i ograniczeń) zawartych w Decyzjach
O środowiskowych uwarunkowaniach.
Wykonawca był zobowiązany udzielić min. 5 lat (60 miesięcy) gwarancji na wykonane roboty budowlane licząc od daty bezusterkowego odbioru końcowego wraz z uzyskaniem Decyzji pozwolenia na użytkowanie jeżeli jest wymagana.
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
45111291 Erschließungsarbeiten
45112700 Landschaftsgärtnerische Arbeiten
45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten
45240000 Wasserbauarbeiten
45220000 Ingenieur- und Hochbauarbeiten
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
ZAMÓWIENIE OBEJMUJE:
Odtworzenie dwóch zbiorników przelewowych na potoku "Raczok" w oddziale 169c
Zbiornik G1:
• uporządkowanie istniejących skarp oraz ukształtowanie nowych projektowanych skarp z umocnienie biowłókniną z humusowaniem;
• budowę grobli o długości ok. 35 m, jej uszczelnienie za pomocą geomembrany bentonitowej oraz zabezpieczenie siatką przeciw bobrom;
• budowę na grobli przelewu powierzchniowego z ubezpieczeniem skarp brukiem kamiennym;
• budowę mnicha piętrząco – upustowego z przepustem;
• budowę kładki z barierką i furtką na dojściu z grobli do urządzeń upustowych mnicha;
• budowę schodów skarpowych;
• umocnienie wylotu przepustu poniżej grobli na długości ok. 5 m;
• zagospodarowanie terenu odbudowywanych zbiorników na nowo.
Zbiornik G2:
• budowę grobli o długości ok. 56 m, jej uszczelnienie za pomocą geomembrany bentonitowej oraz zabezpieczenie siatką przeciw bobrom;
• umocnienie wylotu z przepustu poniżej grobli na długości ok. 5 m;
Odtworzenie zbiornika przelewowego na potoku "Raczok" w oddziale 175c
Zbiornik G3:
• budowę grobli o długości ok. 43 m, jej uszczelnienie za pomocą geomembrany bentonitowej oraz zabezpieczenie siatką przeciw bobrom;
• umocnienie wylotu przepustu poniżej grobli na długości ok. 5;
• zagospodarowanie terenu odbudowywanego zbiornika na nowo
Przepust G3A
• rozbiórkę istniejącego przepustu;
• budowę nowego przepustu o średnicy 1200 mm, długości 11m;
• przebudowę istniejącej drogi z dostosowaniem najazdów nad przepustem;
Odtworzenie zbiornika przelewowego na potoku "Raczok" w oddziale 183g
Zbiornik G4:
• budowę grobli o długości ok. 76 m, jej uszczelnienie za pomocą geomembrany bentonitowej oraz zabezpieczenie siatką przeciw bobrom;
• budowę mnicha piętrząco – upustowego z przepustem
• zagospodarowanie terenu odbudowywanego zbiornika na nowo.
Przebudowa zbiornika przelewowego na potoku "Raczok" w oddziale 183b
Zbiornik G5:
• odbudowę, przebudowę i nadbudowę grobli o długości ok. 64 m, jej uszczelnienie za pomocą geomembrany bentonitowej oraz zabezpieczenie siatką przeciw bobrom;
• remont mnicha piętrząco – upustowego z przepustem o średnicy 0,90 m;
• umocnienie wylotu istniejącego przepustu poniżej grobli brukiem wokół wylotu oraz narzutem kamiennym na długości ok. 5 m;
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera dokumentacja projektowa (załącznik nr 8 do SWZ):
Zał.8 A Projekt budowlany
Zał. 8 B Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót
(dalej „STWIOR”)
Zał. 8 C Przedmiar robót
Roboty budowlane - 599197-2021
Polska-Rudy: Budowa zbiorników
2021/S 228-599197
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia
Wyniki postępowania
Roboty budowlane
Podstawa prawna:
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Numer referencyjny: ZG.270.5.2021
II.1.2)Główny kod CPV
45247270 Budowa zbiorników
II.1.4)Krótki opis:
II.1.6)Informacje o częściach
To zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV
45111291 Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
45112700 Roboty w zakresie kształtowania terenu
45200000 Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45240000 Budowa obiektów inżynierii wodnej
45220000 Roboty inżynieryjne i budowlane
II.2.4)Opis zamówienia: