Base juridique:
Directive 2014/24/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
„ Доставка чрез закупуване на 1 брой нов специализиран верижен трактор –булдозер за нуждите на ТП „ДГС Доспат“
II.1.2)Code CPV principal43211000 Bulldozers
II.1.4)Description succincte:
Предметът на обществената поръчка включва доставката чрез закупуване на 1 брой нов специализиран верижен трактор –булдозер фабрично нов, неупотребяван да е с дата на производство не по-рано от 01.01.2022г. В предмета на поръчката се включва и осигуряване на гаранционно (сервизно) обслужване на доставения верижен трактор –булдозер.
II.1.5)Valeur totale estiméeValeur hors TVA: 300 000.00 BGN
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: non
II.2)Description
II.2.4)Description des prestations:
Доставка чрез закупуване на 1 брой нов специализиран верижен трактор –булдозер за нуждите на ТП „ДГС Доспат“.Обществената поръчка включва доставката чрез закупуване на 1 брой нов специализиран верижен трактор –булдозер фабрично нов, неупотребяван да е с дата на производство не по-рано от 01.01.2022г. В предмета на поръчката се включва и осигуряване на гаранционно (сервизно) обслужване на доставения верижен трактор –булдозер.Възложителят изисква предлаганият гаранционен срок за специализирания верижен трактор – булдозер да е не по-малко от 12 (дванадесет) месеца и не повече от 60 (шестдесет) месеца без ограничение на моточасовете, считано от датата на подписване на приемо-предавателен протокол за доставка на булдозера. Срок за извършване на доставката на 1 бр. нов специализиран верижен трактор – булдозер е срокът, предложен от участника, избран за изпълнител, но не повече от 90 дни от датата на сключване на договора;Гаранцията за изпълнение, определена съгласно чл.111, ал.2 и ал.5 от ЗОП е парична сума, банкова гаранция или застраховка, която обезпечава изпълнението, чрез покритие на отговорността на изпълнителя по избор на кандидата. Възложителя определя гаранция за изпълнение в размер на 5 % (пет процента) от стойност на договора. Възложителят на основание чл. 104, ал. 2 от ЗОП определя отварянето на ценовите предложения заедно с документите по чл. 39, ал. 2 и ал. 3, т. 1 от ЗОП. На основание чл. 104, ал. 2 от ЗОП във връзка с чл. 61, ал. 1 от ППЗОП, Възложителят ще декриптира подадените оферти след изтичането на датата и часът за отваряне и ще отвори ценовите предложения. Комисията разглежда по реда на класиране на офертите документите, свързани с личното състояние и критериите за подбор, включително допълнително представените такива, до установяване на съответствие с изискванията за личното състояние и критериите за подбор на двама участници, които класира на първо и второ място. Не се разглеждат документите, свързани с личното състояние и критериите за подбор на останалите участници, чиито оферти са класирани