Ogłoszenie o zamówieniu – zamówienia sektorowe
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/25/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Pomp packages voor WarmtelinQ/Gasunie
Numer referencyjny: WS2729577628
II.1.2)Główny kod CPV42122000 Pompy
II.1.4)Krótki opis:
Met het oog op de ontwikkeling van een warmtetransport netwerk in de regio Zuid-Holland (Rotterdam-Den Haag), is Gasunie voornemens ten minste één pompstation en een aantal warmteoverdrachtstations (WOS-en) te bouwen in de leiding Vlaardingen-Den Haag. Verder wordt met de mogelijkheid rekening gehouden dat de leiding vanaf Rijswijk nog een aansluiting krijgt naar Leiden. Ook in deze leiding zullen stations worden gerealiseerd.
Voor al deze stations zijn pompen benodigd die zorgen voor een betrouwbaar watertransport.
Deze aanbesteding heeft tot doel het contracteren van één leverancier met een raamovereenkomst voor pompen voorzien van elektromotor en frequentieregelaar.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.4)Opis zamówienia:
Voor het project WarmtelinQ wordt rekening gehouden met ca. 50-60 pompen gedurende de komende jaren. De raamovereenkomst staat ook open voor andere toepassingen/projecten van Gasunie.