Contract notice – utilities
Legal Basis:
Directive 2014/25/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
3-ios vandenvietės energetiškai efektyvesnių drenų siurblių su pastovaus magneto varikliais įsigijimas ir sumontavimas
Reference number: 647016
II.1.2)Main CPV code42122130 Water pumps
II.1.4)Short description:
Klaipėdos m. 3-čios vandenvietės geriamojo vandens gavybos drenų Nr. 1, Nr. 2, Nr. 3, Nr. 4 ir Nr. 5 giluminiai vandens siurbliai ir jų montavimas.
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)45259900 Plant upgrade work
II.2.4)Description of the procurement:
Klaipėdos m. 3-čios vandenvietės geriamojo vandens gavybos drenų Nr. 1, Nr. 2, Nr. 3, Nr. 4 ir Nr. 5 giluminiai vandens siurbliai - 5 vnt.
Turi būti įvertinta giluminių siurblių montavimo darbai.