Építési beruházás - 601456-2019
Magyarország-Paks: Csővezeték általános építési munkái
2019/S 244-601456
Tájékoztató az eljárás eredményéről – Közszolgáltatások
A közbeszerzési eljárás eredménye
Építési beruházás
Jogalap:
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Víziközművek átalakítása (8803/16 hrsz.)
Hivatkozási szám: EKR000887322019
II.1.2)Fő CPV-kód
45231100 Csővezeték általános építési munkái
II.1.4)Rövid meghatározás:
A 8803/ 16 hrsz. ingatlanon található víziközművek átalakítása.
II.1.6)Részekre vonatkozó információk
A beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.2)További CPV-kód(ok)
45111100 Bontási munka
45231110 Csőfektetéssel kapcsolatos építési munkák
45232130 Esővízcsatorna építése
45232400 Szennyvízcsatorna építése
45247130 Vízvezeték építése
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
I. A Vállalkozónak az alábbi feladatokat kell elvégeznie:
1) A kivitelezés végrehajtása az alábbi terjedelemben:
1.1 Szennyvíz hálózat átalakítása:
— 410 m (D100-300mm) acél anyagú-, 5 370 m (D200-300mm) beton anyagú, 113 m (D150-300mm) azbesztcement anyagú, 734 m (D100-30mm) műanyag cső bontása, földvisszatöltéssel, útburkolat helyreállítással,
— 285 db akna bontása, földvisszatöltéssel, útburkolat helyreállítással,
— 643 m (DN63-90mm) KPE anyagú nyomócső építése, fölmunkákkal, útburkolat helyreállítással,
— 263 m (DN300mm) KD-EXTRA anyagú ideiglenes gravitációs vezeték, 7 m (DN160mm) KG-PVC anyagú bekötő vezeték építése, fölmunkákkal, útburkolat helyreállítással,
— 3-3 db átemelő- és szerelvény akna építése, gépészettel,
— 4 db új átfolyós akna építése, 3 db meglévő akna átalakítása,
— 65 m (219x4,5mm) acél védőcső beépítése út- és vasút keresztezésnél.
1.2 Csapadékvíz hálózat átalakítása:
— 58 m (D150-300mm) acél anyagú-, 11 844 m (D200-1200mm) beton anyagú, 191 m (D100-300mm) azbesztcement anyagú, 410 m (D100-300mm) műanyag cső bontása, földvisszatöltéssel, útburkolat helyreállítással,
— 511 db akna bontása, földvisszatöltéssel, útburkolat helyreállítással,
— 1 173 m (DN200-400mm) KD-EXTRA anyagú gravitációs vezeték, 7 m (DN200mm) KG-PVC anyagú gravítációs vezeték építése, fölmunkákkal, útburkolat helyreállítással,
— 42 db új akna építése, 7 db meglévő akna átalakítása,
— 74 m (508x6,3mm) és 13 m (406x6,3mm) acél védőcső beépítése út- és vasút keresztezésnél.
1.3 Ivóvíz hálózat átalakítása:
— 7 300 m (D25-200mm) acél anyagú-, 4 719 m (D50-160mm) KPE és műanyag cső, 1 200 m (1”) KPE anyagú locsolóhálózat, 287 m acél védőcső bontása, földvisszatöltéssel, útburkolat helyreállítással,
— 76 db akna, 14 db kút, 80 db locsolócsap bontása szerelvényekkel együtt, földvisszatöltéssel, útburkolat helyreállítással,
— 253 m (DN110mm) KPE anyagú nyomócső építése, fölmunkákkal, útburkolat helyreállítással,
— 2 db új akna építése, 1 db meglévő akna átalakítása, szerelvényekkel,
— 59 m (219x4,5mm) acél védőcső beépítése út- és vasút keresztezésnél.
1.4 Tűzivíz hálózat átalakítása:
— 2 587 m (D150-500mm) acél anyagú csővezeték, 45 m (D300-600mm) acél védőcső bontása, földvisszatöltéssel, útburkolat helyreállítással,
— 14 db akna, 31 db tűzcsap bontása szerelvényekkel együtt, földvisszatöltéssel, útburkolat helyreállítással,
— 394 m (DN200-315mm) KPE anyagú nyomócső építése, fölmunkákkal, útburkolat helyreállítással,
— 5 db új akna építése, 2 db meglévő akna átalakítása, 2 db tűzcsap létesítése, szerelvényekkel,
— 61 m (406x6,3mm) acél védőcső beépítése út- és vasút keresztezésnél.
1.5 Talajvíz észlelő kutak megszüntetése:
— Tisztító szivattyúzást követően 25 db kút tömedékelése (40m3 beton), kútfejek, korlátok bontása,
— 8 db új kút létesítése 120 m fúrással, 241/228 mm átmérővel.
2) A kivitelezéshez szükséges rendszerelemek (csövek, idomok, alapanyagok és szerelvények) beszerzése is Ajánlattevő/Vállalkozó feladata.
3) Az üzembe helyezés, hivatalos próbák végzése a Megrendelő irányításával.
II. A Vállalkozónak a Megrendelővel egyeztetve el kell készíteni az alábbi dokumentumokat:
A szerződéskötést követően:
1) Minőségügyi tervet
2) A kivitelezési részletes organizációs tervét.
3) Tevékenységszintű ütemtervet.
4) Technológia szerelési-építési utasításokat.
5) Kivitelezési Műszaki és Minőségellenőrzési Utasítást (KMMEU) - szakágankénti bontásban - a TKO303_M12_V05 eljárásrend szerint.
6) Az állványok, segédszerkezetek, dúcolatok, daru telepítések terveit, emeléstechnológiákat.
A megvalósulást követően:
7) Megvalósulási ás átadási dokumentációt.
8) Minőségtanúsítási dokumentációt.