Építési beruházás - 601459-2019
Magyarország-Paks: Csővezetékek, hírközlési és villamos vezetékek építése
2019/S 244-601459
Tájékoztató az eljárás eredményéről – Közszolgáltatások
A közbeszerzési eljárás eredménye
Építési beruházás
Jogalap:
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Elektromos hálózatok átalakítása (8803/16 hrsz.)
Hivatkozási szám: EKR000887252019
II.1.2)Fő CPV-kód
45231000 Csővezetékek, hírközlési és villamos vezetékek építése
II.1.4)Rövid meghatározás:
A 8803/16 hrsz. ingatlanon található elektromos hálózatok átalakítása.
II.1.6)Részekre vonatkozó információk
A beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.2)További CPV-kód(ok)
45231400 Erősáramú vezeték építése
45231600 Hírközlési vezetékek építési munkája
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
I. A Vállalkozónak az alábbi feladatokat kell elvégeznie:
Erősáramú rendszerek bontása, villamos energiaellátó hálózat átalakítása:
— Közép/kisfeszültségű (ABB ORION M) transzformátor-állomás telepítése: 3 készlet
— 6 kV-os hálózati (ABB SafeRing CCV) kapcsoló berendezés: 4 készlet
— Meglévő elosztók átalakítása: 172-E1, 172-E2, 176-EC4, 176-VC4, 176-ECS
— Kisfeszültségű (ABB LV-1600-A-K/ABB) elosztók telepítése: 2 készlet
— Meglévő VHTR állomás 6kV-os leágazásban biztosító aljzat és betétek kiszerelése, primer sínezés módosítása: 1 db
— Új 0,4kV-os elosztószekrények: Út- és vasút világítási főelosztó (1db), Udvartéri elosztó (1db), Útvilágítási vezérlő- és csatlakozószekrény (2db)
— Meglévő 0,4kV-os elosztók átalakítása: 210/4 jelű elosztó átalakítása 307-E2 jelű elosztó bővítése, 77FD03 jelű elosztó bővítése
— Betáplálási kábelek cseréje: 302-E1, 302-E, 73FD03, 305-FE, 302-V, 302A-FE 307-BLA, 307-E1, 08FN01 jelű elosztóknál
— Elosztói kábelek cseréje: 0,4kV-os elosztón kábelek cseréje
— Kábelezés, nyomvonal kialakítások (árokásás) ~21 km
— Tűzgátak bontása, helyreállítása: 88 db
— Bontási munkák: 27 db 0,4kV-os elosztó, 5db 6kV-os transzformátor állomás, ~51 km kábelbontás (0,4 és 6kV)
Tűzjelző rendszerek bontása, megmaradó épületek hálózati csatlakozásának kiváltása:
— 50UY10 tűzjelző rendszer meglévő fali szekrények átalakítása: 3 db
— LON-BUSZ távkezelő rendszer meglévő fali szekrény átalakítása: 1 db
— KGYK épület TOPSYS rendszerhez csatlakoztatása: Optikai átkötés kiépítése a 0307 jelű KGYK épületben, 0012. ATÜ épületben és a 103-as épületben: 3 db
— Kábelezés 61 km hosszon, földmunkákkal
— Tűzgátak bontása, helyreállítása: 7 db
— Bontási munkák: tűzjelző rendező szekrény: 11 db, kábelbontás
— Üzembe helyezés
Távközlési és informatikai kábel- és alépítmény hálózat átalakítása, konfigurálása:
— Új alépítményi aknák telepítése: 7 db
— Új nyomvonal az aknák között 9 db,
— Meglévő aknák átalakítása: 34 db
— Optikai és telefon kábel fektetése: 2450 m
— KGYK optikai kapcsolat kiépítés: 3 db
— Kábelbontás: 26 200 m
Vagyonvédelmi és fizikai védelem átalakítások:
— Üzemi terület vagyonvédelmi rendszereinek átalakítása 2 épületben
— Vízzár áthelyezése beton lehorgonyzó elemek beépítésével 1 készlet
— Fizikai védelem:
Terepi hálózati szekrények átalakítása, bővítése: 4 db,
Road-Blocker és automata kapuvezérlő dobozok: 2 db,
2868 sz. őrkonténer: elosztószekrény, elosztó bővítése (0087 sz. F4 porta), udvartéri hegesztő csatlakozó elosztó bővítése,
Kültéri hőkamera helyi kötődobozok (5 db),
Technológiai elosztó átalakítások (1 db),
Kábelezés (erősáramú, irányítástechnika, toldás): 3030 m,
Villámvédelmi- és potenciál kiegyenlítési munkák,
Biztonságtechnikai és fedővédelmi rendszer: Üzemi terület kerítésvédelmi rendszereinek átalakítása (kamera rendszer, Konténer rendszerének kialakítása, Plusz eszközök a FBŐ-ben),
Kerítésvédelmi rendszer átalakítása (Bontási, áttelepítési feladatok, Új úttorlasz építése, Új őrkonténer telepítése, új lőállás kialakítása, Új kerítésszakasz építése (134,5m), új lámpák és fali dobozok rögzítése, Új kameratartó oszlopok, áthelyezett szekrények, PANTERA és RADON eszközök telepítése.
II. A Vállalkozónak a Megrendelővel egyeztetve el kell készíteni az alábbi dokumentumokat:
A szerződéskötést követően:
1) Minőségügyi terv
2) A kivitelezési részletes organizációs terv
3) Tevékenységszintű ütemterv
4) Kivitelezési Műszaki és Minőségellenőrzési Utasítást (KMMEU) - szakágankénti bontásban - a TKO303_M12_V04 eljárásrend szerint.
A megvalósulást követően:
5) Megvalósulási és átadási dokumentáció.
6) Minőségtanúsítási dokumentáció.