Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Prekės - 601490-2019
Submission deadline has been amended by:  619691-2019
Lenkija-Katowice: Konvejerių dalys
2019/S 244-601490
Skelbimas apie pirkimą. Komunalinės paslaugos
Prekės
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Dostawa części zamiennych do przenośników zgrzebłowych – Patentus dla Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział KWK Sośnica – nr grupy 292-10-07.
Nuorodos numeris: 411902193
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas
42419800 Konvejerių dalys
II.1.5)Numatoma bendra vertė
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalis
Ši sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:
Segment inspekcyjny trasy i segment liniowy trasy
Pirkimo dalies Nr.: 1
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)
Segment dołączny napędu wysypowego
Pirkimo dalies Nr.: 2
Segment dołączny napędu zwrotnego
Pirkimo dalies Nr.: 3
Zjazd lewy
Pirkimo dalies Nr.: 4
Segment symetryczny
Pirkimo dalies Nr.: 5
Segment pasowy
Pirkimo dalies Nr.: 6