Lieferungen - 601523-2021
Submission deadline has been amended by:  625655-2021
Polen-Katowice: Stahl
2021/S 228-601523
Auftragsbekanntmachung – Sektoren
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa blachy ze stali specjalnej do Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział Zakład Remontowo-Produkcyjny - nr grupy 273-4
Referenznummer der Bekanntmachung: 512100716
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
14622000 Stahl
II.1.4)Kurze Beschreibung:
1. Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 11 września 2019 r. (Dz.U. poz. 2019 ze zm.), zwanej dalej „ustawą Pzp”.
2. Postępowanie jest prowadzone w języku polskim.
3. Obowiązek informacyjny wynikający z artykułu 13 ust. 1 i 2 RODO (UE) spełniono na stronie internetowej PGG S.A. w zakładce RODO. Zamawiający przedstawia klauzulę informacyjną wynikającą z przepisów RODO w kategorii kontrahent – treść klauzuli informacyjnej umieszczona jest na stronie internetowej PGG S.A.
4. Przedmiotem zamówienia jest dostawa blachy ze stali specjalnej do Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział Zakład Remontowo-Produkcyjny - nr grupy 273-4.
5. W celu potwierdzenia, że oferowane świadczenie jest zgodne z wymaganiami zamawiającego wymagane jest złożenie wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych.
6. Zamawiający zastosuje procedurę odwróconą badania i oceny ofert, o której mowa w art. 139 ustawy Pzp.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
BLACHA G/WALCOWANA 60X2000X6000MM 18G2A=S355J2+N
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Przedmiot zamówienia – wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SWZ.
BLACHA G/WALCOWANA 50X2000X6000MM 18G2A=S355J2+N
Los-Nr.: 2
BLACHA G/WALCOWANA 40X2000X6000MM 18G2A=S355J2+N
Los-Nr.: 3
BLACHA G/WALCOWANA 30X2000X6000MM 18G2A=S355J2+N
Los-Nr.: 4
BLACHA G/WALCOWANA 25X2000X6000MM 18G2A=S355J2+N
Los-Nr.: 5
BLACHA G/WALCOWANA 20X2000X6000MM 18G2A=S355J2+N
Los-Nr.: 6
BLACHA G/WALCOWANA 16X2000X6000MM 18G2A=S355J2+N
Los-Nr.: 7
BLACHY G/WALCOWANE 14X2000X6000MM 18G2A=S355J2+N, 12X2000X6000MM 18G2A=S355J2+N
Los-Nr.: 8
BLACHY G/WALCOWANE 10X2000X6000MM 18G2A=S355J2+N, 8X2000X6000MM 18G2A=S355J2+N
Los-Nr.: 9
BLACHY G/WALCOWANE 4,0X2000X6000MM 18G2A=S355J2+N, 5X2000X6000MM 18G2A=S355J2+N, 3,0X2000X6000MM 18G2A=S355J2+N, 6X2000X6000MM 18G2A=S355J2+N
Los-Nr.: 10